Online anmälningar - RT i Nykarleby

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 200m (5)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken
 Backlund Maxim (-99)IF Nykarlebynejden
 Envall Rasmus (-99)IK Falken
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 Björkgren Alexander (-02)IF Drott
 1500m (1)
 Härtull Jonas (-88)Gamlakarleby IF4.14
 Höjd (2)
 Klemola Aleksi (-96)Ullavan Kilpa204
 Widjeskog Sebastian (-81)IF Åsarna192190
 Diskus (1)
 Karlsson Robin (-98)Vasa Idrottssällskap
D
 200m
 1500m
 Höjd
 Kula (6)
 Malinowska Anna (-97)IK Falken
 Widner Simone (-91)IF Nykarlebynejden
 Österlund Cecilia (-84)IF Nykarlebynejden
 Sjölind Emma (-91)IF Drott
 Isomäki Johanna (-97)IK Falken
 Dahlström Sara (-97)IF Nykarlebynejden
 Diskus (2)
 Malinowska Anna (-97)IK Falken
 Isomäki Johanna (-97)IK Falken
H-19
 100m (5)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken
 Envall Rasmus (-99)IK Falken
 Vornanen Antti (-00)IF Drott
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 Bamm David (-99)Vasa Idrottssällskap11,25
 1500m
 Höjd
 Spjut (1)
 Vornanen Antti (-00)IF Drott55,84
D-19
 100m (3)
 Skuthälla Jenny (-00)IF Åsarna
 Storbjörk Sofia (-00)IF Åsarna
 Källbacka Emma (-00)IF VOM
 1500m
 Höjd (2)
 Skuthälla Jenny (-00)IF Åsarna
 Storbjörk Sofia (-00)IF Åsarna
 Diskus (1)
 Anttila Emilia (-00)Borgå Akilles36,9535,71
 Spjut
P-17
 100m (4)
 Björkqvist Fredrik (-02)IF Åsarna
 Sandvik Anton (-01)IF VOM12,25
 Mulders Lucas (-01)Vasa Idrottssällskap
 Björkgren Alexander (-02)IF Drott
 3000m (2)
 Friman Johan (-02)Vasa Idrottssällskap
 Ehrs Johannes (-02)IF VOM
 Höjd
 Spjut
F-17
 100m
 3000m (1)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Höjd
 Diskus (2)
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Sabel Olivia (-02)IF Femman
 Spjut (2)
 Sundqvist Wilma (-02)IF Kraft Friidrott
 Källberg Elin (-02)Vasa Idrottssällskap
P-15
 100m (4)
 Dway Sel Ber (-04)Larsmo IF
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Björkgren Adrian (-03)IF Drott
 Westerlund William (-04)IF Drott
 2000m (1)
 Back William (-03)IF Nykarlebynejden
 Höjd (2)
 Björkgren Adrian (-03)IF Drott
 Westerlund William (-04)IF Drott
 Spjut (2)
 Hiltunen Viggo (-04)Larsmo IF
 Westerlund William (-04)IF Drott
F-15
 100m (10)
 Koskimäki Salla (-04)Kaustisen Pohjan-Veikot
 Ström Laura (-04)IF Nykarlebynejden
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Finholm Nora (-03)Larsmo IF
 Sandkulla Charlotta (-04)IF Åsarna
 Vikman Emma (-03)IF Åsarna
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Svenlin Malin (-04)Larsmo IF
 2000m (1)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Höjd (3)
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Spjut (5)
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Michelle (-03)Vasa Idrottssällskap
 Koskimäki Saana (-06)Kaustisen Pohjan-Veikot
 Koskimäki Salla (-04)Kaustisen Pohjan-Veikot
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
P-13
 1500m (3)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Jansson Isak (-06)IK Falken
 60m (6)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken10,4410,44
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Jansson Isak (-06)IK Falken
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Rönnskär Viktor (-06)IK Falken
 Längd (4)
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Rönnskär Viktor (-06)IK Falken
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Svenlin Anton (-06)Larsmo IF
 Diskus (2)
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
F-13
 1500m (7)
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 60m (17)
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Kock Tindra (-06)IK Falken
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 Koskimäki Saana (-06)Kaustisen Pohjan-Veikot
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF9,139,26
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Längd (14)
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Kock Tindra (-06)IK Falken
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF3,953,85
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Diskus (9)
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Kock Tindra (-06)IK Falken
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
P-11
 60m (14)
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Sundberg Hannes (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Tolvers Noah (-07)IK Falken
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 600m (15)
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Sundberg Hannes (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Auvinen Miro (-07)IF Drott
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Tolvers Noah (-07)IK Falken
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Olli William (-07)IF Femman
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Längd (14)
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Benjamin (-07)IF Drott
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Auvinen Miro (-07)IF Drott
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (11)
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Benjamin (-07)IF Drott
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Olli William (-07)IF Femman
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
F-11
 60m (21)
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Smedlund Bianca (-07)IF Drott
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Elenius Filippa (-08)IK Falken
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Tarvonen Amanda (-07)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Svenlin Lina (-07)Larsmo IF
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 600m (18)
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Skytte Agnes (-07)IF Drott
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Markén Winnie (-08)IF VOM
 Längd (21)
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Skytte Agnes (-07)IF Drott
 Smedlund Bianca (-07)IF Drott
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Elenius Filippa (-08)IK Falken
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Diskus (9)
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Skytte Agnes (-07)IF Drott
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Tarvonen Amanda (-07)IK Falken
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
P-9
 60m (10)
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Sundberg Elias (-10)IF Nykarlebynejden
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
 600m (6)
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Sundberg Elias (-10)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
 Längd (9)
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
F-9
 60m (13)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Wiklund Melva (-09)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Kock Ilone (-09)IK Falken
 Kock Ninja (-10)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Björkgren Carla (-09)IF Drott
 600m (11)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Wiklund Melva (-09)IF Nykarlebynejden
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Kock Ilone (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Längd (14)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Wiklund Melva (-09)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Kock Ilone (-09)IK Falken
 Kock Ninja (-10)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Björkgren Carla (-09)IF Drott

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan