Online anmälningar - RT i Nedervetil

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 200m (2)
 Johansson Filiph (-97)Gamlakarleby IF
 Sandell Kaj (-67)IK Falken
 800m
 3000m
 Diskus (1)
 Karlsson Robin (-98)Vasa Idrottssällskap
D
 200m
 800m
 3000m (1)
 Sippus Marie (-86)IF VOM
 Diskus
H-19
 200m
 Höjd
 Längd
D-19
 200m
 Höjd
 Längd
P-17
 110mh
 Längd
 Diskus
F-17
 100mh
 Längd
 Diskus (1)
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
P-15
 100mh
 Längd
 Kula
F-15
 80mh (1)
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Längd (2)
 Ciornei Ana Maria (-03)IF Åsarna
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Kula (1)
 Åminne Erica (-04)IF Åsarna
P-13
 60mh (4)
 Storbjörk Gustaf (-05)IF Åsarna
 Forsström Anton (-05)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Enfors Kevin (-05)IF Åsarna
 Längd (11)
 Anttila Artur (-05)Gamlakarleby IF
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Flocco Davin (-05)Gamlakarleby IF
 Hietapakka Anton (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Storbjörk Gustaf (-05)IF Åsarna
 Forsström Anton (-05)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott4,774,77
 Enfors Kevin (-05)IF Åsarna
 Söderström Isac (-05)IF Åsarna
 Spjut (3)
 Forsström Anton (-05)IF Åsarna
 Enfors Kevin (-05)IF Åsarna
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
F-13
 60mh (6)
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap13,2513,25
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Längd (7)
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap3,523,52
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Spjut (7)
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott20,5020,50
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap13,8913,89
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
P-11
 150m (9)
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Forsström Emil (-07)IF Åsarna
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Höjd (6)
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kula (7)
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Forsström Emil (-07)IF Åsarna
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Berg Eelian (-07)IF Åsarna
F-11
 150m (12)
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Elin Holm (-07)IF Åsarna
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Höjd (10)
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna125125
 Grannas Wilma (-08)IF Drott115115
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Kula (11)
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna6,00
 Elin Holm (-07)IF Åsarna
 Grannas Wilma (-08)IF Drott6,916,91
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
P-9
 150m (5)
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Söderström Ted (-09)IF Åsarna
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Längd (6)
 Björkfors Einar (-10)IF Åsarna
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Söderström Ted (-09)IF Åsarna
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Spjut (3)
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
F-9
 150m (10)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Holm Lina (-10)IF Åsarna
 Holm Linn (-10)IF Åsarna
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Sandström Matilda (-09)IF Åsarna
 Hilda Sandström (-10)IF Åsarna
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Längd (10)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF3,313,31
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Holm Lina (-10)IF Åsarna
 Holm Linn (-10)IF Åsarna
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Sandström Matilda (-09)IF Åsarna
 Hilda Sandström (-10)IF Åsarna
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap2,922,92
 Spjut (6)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF9,979,97
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan