Online anmälningar - Knattefinalen 9-13 Vasa 4-5.8

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
P-13
 200m (10)
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Anttila Artur (-05)Gamlakarleby IF
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Mäenpää Jani (-05)Gamlakarleby IF
 Store Viktor (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 60m (8)
 Anton Rännar (-05)IF VOM
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Nylund Rufus (-05)IF Drott
 60mh (2)
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Grannas Oscar (-05)IF Drott10,39
 200mh (3)
 Grannas Oscar (-05)IF Drott36,07
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Söderman Albin (-05)IF Drott
 1000m (6)
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 Mäenpää Jani (-05)Gamlakarleby IF
 Store Viktor (-05)Gamlakarleby IF
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Söderman Albin (-05)IF Drott3.18,29
 Höjd (2)
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Stav (1)
 Söderman Albin (-05)IF Drott180
 Längd (8)
 Anton Rännar (-05)IF VOM
 Anttila Artur (-05)Gamlakarleby IF
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
 Grannas Oscar (-05)IF Drott4,77
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Söderman Albin (-05)IF Drott4,16
 Kula (4)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Bergström Joel (-05)IF Nykarlebynejden
 Nylund Rufus (-05)IF Drott
 Diskus (3)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Slägga (1)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Spjut (1)
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 2000m g
F-13
 200m (9)
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 60m (9)
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,278,27
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 Klemets Hope (-05)Kaskö IK
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman8,648,64
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 60mh (5)
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Carlsson Edith (-05)Vasa Idrottssällskap
 Backman Mia (-05)IF Drott
 200mh (3)
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Backman Mia (-05)IF Drott
 1000m (5)
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Höjd (6)
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Carlsson Edith (-05)Vasa Idrottssällskap
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Backman Mia (-05)IF Drott
 Stav (1)
 Carlsson Edith (-05)Vasa Idrottssällskap
 Längd (8)
 Klemets Hope (-05)Kaskö IK
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Carlsson Edith (-05)Vasa Idrottssällskap
 Backman Mia (-05)IF Drott
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Kula (3)
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Diskus (5)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Slägga (2)
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Spjut (5)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 2000m g
P-12
 200m (4)
 Forsell Valter (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 60m (7)
 Forsell Valter (-06)Gamlakarleby IF
 Hietapakka Anton (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Nordberg Oliver (-06)IF Kraft Friidrott
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 60mh (1)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 200mh (1)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 1000m (4)
 Wikblom Melker (-06)IF Nykarlebynejden
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Nordberg Oliver (-06)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Höjd (2)
 Berglund Hampus (-06)IF VOM
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Stav (1)
 Lövsund Alex (-06)IF Åsarna
 Längd (5)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 Forsell Valter (-06)Gamlakarleby IF
 Hietapakka Anton (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Kula (1)
 Berglund Hampus (-06)IF VOM
 Diskus (3)
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Lövsund Alex (-06)IF Åsarna
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Slägga (1)
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Spjut (3)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 2000m g
F-12
 200m (6)
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Westermark Mathilda (-06)IF Kraft Friidrott
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Strandvall Angelina (-06)IF Åsarna
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 60m (4)
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Westermark Mathilda (-06)IF Kraft Friidrott
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 60mh (6)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Angelina (-06)IF Åsarna
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 200mh (4)
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 1000m (3)
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Höjd (2)
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Stav (3)
 Wikman Mollie (-06)IF Drott
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Längd (2)
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kula (5)
 Westermark Mathilda (-06)IF Kraft Friidrott
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Diskus (5)
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Slägga (3)
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Spjut (6)
 Westermark Mathilda (-06)IF Kraft Friidrott
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 2000m g (1)
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
P-11
 60m (6)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 Olli William (-07)IF Femman
 Nisula Axel (-07)Malax IF8,70
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 150m (2)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 60mh (3)
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 1000m (3)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Wikblom Eddie (-07)IF Nykarlebynejden
 Höjd (1)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Stav
 Längd (5)
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 Nisula Axel (-07)Malax IF4,08
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Kula (3)
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Olli William (-07)IF Femman
 Diskus (6)
 Rönngård Benjamin (-07)IF Drott
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Olli William (-07)IF Femman
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Slägga (3)
 Rönngård Benjamin (-07)IF Drott
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Spjut (3)
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Olli William (-07)IF Femman
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 1000m g (2)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Fock Emil (-07)IF Femman
F-11
 60m (10)
 Björklund Elvira (-07)IF Drott
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Nordkvist Ida (-07)Vasa Idrottssällskap
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Smedlund Bianca (-07)IF Drott
 Södergård Julia (-07)IF Drott
 150m (8)
 Björklund Elvira (-07)IF Drott
 Kähkölä Ninni (-07)Gamlakarleby IF
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Södergård Julia (-07)IF Drott
 60mh (7)
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Nylund Tuva (-07)Vasa Idrottssällskap
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Skytte Agnes (-07)IF Drott11,35
 Södergård Julia (-07)IF Drott
 1000m (4)
 Käldman Melia (-07)IF VOM
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Ekholm Kajsa (-07)IF Nykarlebynejden
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Höjd (10)
 Björklund Elvira (-07)IF Drott
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Södergård Julia (-07)IF Drott
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna129129
 Stav (3)
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Skytte Agnes (-07)IF Drott
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Längd (11)
 Björklund Elvira (-07)IF Drott
 Kähkölä Ninni (-07)Gamlakarleby IF
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Nordkvist Ida (-07)Vasa Idrottssällskap
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Kula (10)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Smedlund Bianca (-07)IF Drott
 Ekholm Kajsa (-07)IF Nykarlebynejden
 Diskus (5)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Käldman Melia (-07)IF VOM
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Slägga (4)
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Käldman Melia (-07)IF VOM
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Spjut (4)
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Käldman Melia (-07)IF VOM
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 1000m g (1)
 Östman Ines (-07)IF Drott
P-10
 60m (8)
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Paulin Robin (-08)IF Femman
 Kock Arvid (-08)IK Falken9,859,85
 Bäck Nikola (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lövsund Christian (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 150m (3)
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Paulin Robin (-08)IF Femman
 Kock Arvid (-08)IK Falken24,4324,43
 60mh (4)
 Myntti Alex (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lövsund Christian (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 1000m (5)
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Paulin Robin (-08)IF Femman
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Kock Arvid (-08)IK Falken3.34,473.34,47
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Höjd (4)
 Kock Arvid (-08)IK Falken110110
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Stav (3)
 Myntti Alex (-08)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Längd (7)
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bäck Nikola (-08)Vasa Idrottssällskap
 Myntti Alex (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lövsund Christian (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kula (5)
 Paulin Robin (-08)IF Femman
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lövsund Christian (-08)IF Åsarna
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Diskus (5)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Slägga (3)
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Spjut (4)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 1000m g (2)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
F-10
 60m (12)
 Lindholm Daniela (-08)Gamlakarleby IF
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken9,84
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF9,09
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Fogde Lovisa (-08)Malax IF
 Kock Ellen (-08)IK Falken9,349,34
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden9,97
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 150m (9)
 Kaikkonen Emma (-09)Gamlakarleby IF24,6124,61
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken23,0523,05
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden25,35
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 60mh (10)
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken12,22
 Grannas Wilma (-08)IF Drott11,39
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Backman Lydia (-08)IF Drott
 1000m (6)
 Lindholm Daniela (-08)Gamlakarleby IF
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Markén Winnie (-08)IF VOM
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Kock Ellen (-08)IK Falken3.47,743.47,74
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden3.54,62
 Höjd (7)
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken1,22
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Stav
 Längd (16)
 Lindholm Daniela (-08)Gamlakarleby IF
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken3,88
 Peltoniemi Reetta (-08)IF Drott
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Kock Ellen (-08)IK Falken3,753,75
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Fogde Lovisa (-08)Malax IF
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Backman Lydia (-08)IF Drott
 Kula (10)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Fogde Lovisa (-08)Malax IF
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Norrlin Stella (-08)IF VOM
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Diskus (9)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Norrlin Stella (-08)IF VOM
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Slägga (2)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Spjut (8)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Peltoniemi Reetta (-08)IF Drott
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Fogde Lovisa (-08)Malax IF
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 1000m g (2)
 Lindholm Daniela (-08)Gamlakarleby IF
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
P-9
 40m (9)
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Storthors Filip (-09)IF Kraft Friidrott
 1000m (8)
 Appel Emil (-09)Malax IF3.37,493.37,49
 Stenkull Melker (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
 Storthors Filip (-09)IF Kraft Friidrott
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Höjd (7)
 Appel Emil (-09)Malax IF133133
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Söderlund Arne (-09)Vasa Idrottssällskap
 Stenkull Melker (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap100100
 Längd (10)
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Björkfors Einar (-10)IF Åsarna
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Sjöblom Elia (-09)Vasa Idrottssällskap
 Kula (12)
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Appel Emil (-09)Malax IF6,85
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Björkfors Einar (-10)IF Åsarna
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Söderlund Arne (-09)Vasa Idrottssällskap
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Carlsson Hugo (-09)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
 Diskus (8)
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Storsved Alexander (-09)Vasa Idrottssällskap
 Söderlund Arne (-09)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap9,889,88
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Spjut (9)
 Appel Emil (-09)Malax IF20,5920,59
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Söderlund Arne (-09)Vasa Idrottssällskap
 Stenkull Melker (-10)Vasa Idrottssällskap
 Carlsson Hugo (-09)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 600m g (3)
 Storsved Alexander (-09)Vasa Idrottssällskap
 Stenkull Melker (-10)Vasa Idrottssällskap
 Åkerman Willhelm (-10)IF Nykarlebynejden
F-9
 40m (21)
 Kaikkonen Emma (-09)Gamlakarleby IF7,017,01
 Kastrén Tessa (-09)Gamlakarleby IF
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Nordman Julia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Rytylä Olivia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Stenkull Madicken (-09)Vasa Idrottssällskap
 Koivuharju Thilda (-10)Vasa Idrottssällskap
 Isomaa Ylva (-10)IF Drott
 Smedlund Olivia (-09)IF Drott
 Södergård Josefine (-09)IF Drott
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Holmberg Malva (-09)IF Kraft Friidrott
 Nyård Emma (-09)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 1000m (17)
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Kaikkonen Emma (-09)Gamlakarleby IF
 Häggblom Noomi (-09)Gamlakarleby IF
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Nordman Julia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Hakala Melida (-09)Gamlakarleby IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Tallgren Victoria (-09)Malax IF
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Isomaa Ylva (-10)IF Drott
 Södergård Josefine (-09)IF Drott
 Holmberg Malva (-09)IF Kraft Friidrott
 Höjd (17)
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Hakala Melida (-09)Gamlakarleby IF
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Stenkull Madicken (-09)Vasa Idrottssällskap
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Koivuharju Thilda (-10)Vasa Idrottssällskap
 Smedlund Olivia (-09)IF Drott
 Nyård Emma (-09)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 Längd (23)
 Kaikkonen Emma (-09)Gamlakarleby IF3,443,44
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Kastrén Tessa (-09)Gamlakarleby IF
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Nordman Julia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Kähkölä Inka (-10)Gamlakarleby IF
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Kaikkonen Ellen (-11)Gamlakarleby IF2,712,71
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Rytylä Olivia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Koivuharju Thilda (-10)Vasa Idrottssällskap
 Isomaa Ylva (-10)IF Drott
 Södergård Josefine (-09)IF Drott
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Nyård Emma (-09)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 Kula (13)
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Ek Jenni (-09)IF Nykarlebynejden
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Södergård Josefine (-09)IF Drott
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Nyård Emma (-09)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (11)
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Kastrén Tessa (-09)Gamlakarleby IF
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Spjut (14)
 Kastrén Tessa (-09)Gamlakarleby IF
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Ek Jenni (-09)IF Nykarlebynejden
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Stenkull Madicken (-09)Vasa Idrottssällskap
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Koivuharju Thilda (-10)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 600m g (8)
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Rytylä Olivia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Stenkull Madicken (-09)Vasa Idrottssällskap
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Isomaa Ylva (-10)IF Drott
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan