Online anmälningar - RT i Karleby

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 400m
 1500m
 110mh
 Längd
 Spjut
D
 400m
 1500m
 100mh
 Längd
 Spjut
P-17
 100mh
 300m (1)
 Mäenpää Nico (-02)Gamlakarleby IF
 Längd
 Spjut
F-17
 100mh
 300m
 Längd
 Spjut
P-15
 200m (1)
 Lerbacka Valter (-03)Gamlakarleby IF
 100mh
 Höjd (1)
 Westerlund William (-04)IF Drott
 Längd
F-15
 200m (4)
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Ström Laura (-04)IF Nykarlebynejden29,95
 100mh (3)
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Sundvik Tindra (-03)IF Nykarlebynejden
 Höjd (1)
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Längd (2)
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Sundvik Tindra (-03)IF Nykarlebynejden
P-13
 60mh (3)
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 600m (10)
 Flocco Davin (-05)Gamlakarleby IF
 Korkatti Nante (-05)Gamlakarleby IF
 Mäenpää Jani (-05)Gamlakarleby IF
 Rousu Jimi (-05)Gamlakarleby IF
 Virkkala Jere (-05)Gamlakarleby IF
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Store Viktor (-05)Gamlakarleby IF
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Kula (3)
 Flocco Davin (-05)Gamlakarleby IF
 Rousu Jimi (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
F-13
 60mh (3)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Grannas Paloma (-05)IF Drott
 600m (2)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Kula (3)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
P-11
 150m (8)
 Hägglund Aron (-08)Gamlakarleby IF
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Grannas Emiro (-07)IF Drott
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 600m (4)
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Kula (3)
 Hägglund Aron (-08)Gamlakarleby IF
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Grannas Emiro (-07)IF Drott
F-11
 150m (8)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Melissa (-07)Gamlakarleby IF
 Eriksson Ella (-07)Gamlakarleby IF
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Flocco Cecilia (-07)Gamlakarleby IF
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 600m (6)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Eriksson Ella (-07)Gamlakarleby IF
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Kula (8)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Flocco Cecilia (-07)Gamlakarleby IF
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
P-9
 150m (2)
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 600m (1)
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Längd (2)
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
F-9
 150m (8)
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Hakala Melida (-09)Gamlakarleby IF
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Penttilä Amanda (-10)Gamlakarleby IF
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Flocco Isabella (-09)Gamlakarleby IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 600m (10)
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Häggblom Noomi (-09)Gamlakarleby IF
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Hakala Melida (-09)Gamlakarleby IF
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Penttilä Amanda (-10)Gamlakarleby IF
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Flocco Isabella (-09)Gamlakarleby IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Längd (10)
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Finnilä Sanni (-09)Gamlakarleby IF
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Penttilä Amanda (-10)Gamlakarleby IF
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Flocco Isabella (-09)Gamlakarleby IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan