Online anmälningar - DM i landsvägslöpning

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 10 km (1)
 Kaas Jan (-80)Gamlakarleby IF
D
 10 km (3)
 Nylund Natalia (-97)IF Drott
 Häger Emely (-88)IF Nykarlebynejden
 Joskitt Marlene (-93)IK Falken
H-19
 10 km (1)
 Dahlbacka Nico (-99)Gamlakarleby IF
D-19
 10 km (1)
 Westerlund Erika (-00)IF Drott
P-17
 10 km (5)
 Friman Johan (-02)Vasa Idrottssällskap
 Björkell Viktor (-02)Vasa Idrottssällskap
 Forsén Frej (-01)Vasa Idrottssällskap
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Ehrs Johannes (-02)IF VOM
F-17
 10 km (1)
 Fogström Sofia (-01)Vasa Idrottssällskap
P-15
 4 km (2)
 Westerlund Jimmy (-03)IK Falken
 Markén Leonard (-03)IF VOM
F-15
 4 km (1)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
P-14
 4 km (2)
 Ehrs Jakob (-04)IF VOM
 Westerlund William (-04)IF Drott
F-14
 4 km (2)
 Sandell Anna (-04)IK Falken
 Westerlund Teodora (-04)IF Drott
P-13
 4 km (2)
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
F-13
 4 km (3)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
P-12
 2 km (1)
 Wikblom Melker (-06)IF Nykarlebynejden
F-12
 2 km (5)
 Rönn Nea (-06)Vasa Idrottssällskap
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
P-11
 2 km (5)
 Wikblom Eddie (-07)IF Nykarlebynejden
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Ehrs Elias (-07)IF VOM
 Jankens Felix (-07)IF Drott
F-11
 2 km (5)
 Käldman Melia (-07)IF VOM
 Södergård Julia (-07)IF Drott
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Nylund Tuva (-07)Vasa Idrottssällskap
P-10
 1 km (4)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Wikblom Sander (-08)IF Nykarlebynejden
F-10
 1 km (10)
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Peltoniemi Reetta (-08)IF Drott
 Markén Winnie (-08)IF VOM
P-9
 1 km (7)
 Appel Emil (-09)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Boqvist Jay Jay (-11)IF Drott
 Jungar Jacob (-10)IF Drott
 Löfbacka Neo (-10)IF Drott
F-9
 1 km (11)
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Lundfors Inez (-09)Malax IF
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Bilen Neyla (-10)IF Drott
 Björkgren Carla (-09)IF Drott
 Isomaa Ylva (-10)IF Drott
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Markén Saga (-10)IF VOM

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan