Online anmälningar - RT i Bennäs

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 200m (3)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken
 Bamm David (-99)Vasa Idrottssällskap23,13
 Vornanen Antti (-00)IF Drott
 800m (3)
 Rönnskär Alexander (-00)IK Falken
 Sällinen Markus (-75)Gamlakarleby IF2.20,13
 Forsgård Felix (-98)IF Nykarlebynejden1.59,241.59,65
 Längd (3)
 Häggblom Frans (-87)IK Falken
 Nukala Jimi (-00)Vasa Idrottssällskap
 Vornanen Antti (-00)IF Drott
 Kula
 Diskus
 Slägga (1)
 Rinta-Aho Juha (-92)Töysän Veto63,08
D
 200m (1)
 Wiklund Simone (-92)IF Nykarlebynejden
 800m
 Höjd
 Längd (1)
 Rönnqvist Katarina (-99)IF Fyren
 Kula (2)
 Österlund Cecilia (-84)IF Nykarlebynejden
 Widner Simone (-91)IF Nykarlebynejden
 Diskus (1)
 Österlund Cecilia (-84)IF Nykarlebynejden
 Slägga
P-17
 200m (6)
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Söderman Alfons (-01)IF Drott24,57
 Holm Isak (-01)IK Falken
 Björkgren Alexander (-02)IF Drott
 Åhman Johannes (-02)IF Drott
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 800m (3)
 Höglund Josef (-02)IK Falken
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Cheraghi Ali Reza (-01)IK Falken
 110mh (1)
 Björkgren Alexander (-02)IF Drott
 Stav (1)
 Holm Isak (-01)IK Falken
 Längd (2)
 Björkgren Adrian (-03)IF Drott
 Björkgren Alexander (-02)IF Drott
 Kula
 Slägga
F-17
 200m
 800m (2)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Suarez Jamira (-05)IF Drott
 100mh
 Stav
 Längd (1)
 Myntti Victoria (-01)IF Drott
 Kula (2)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap14,6514,65
 Dahl Christina (-02)IF Drott
 Slägga (2)
 Bos Ellen (-02)Vasa Idrottssällskap
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
P-15
 100mh (1)
 Björkgren Adrian (-03)IF Drott
 300m
 2000m (1)
 Westerlund Jimmy (-03)IK Falken
 Stav (4)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken
 Ena Colin (-04)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Sundberg Jon (-04)IF Drott260260
 Kula (2)
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
 Nybäck Arvid (-04)IF Nykarlebynejden
 Diskus (2)
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
 Nybäck Arvid (-04)IF Nykarlebynejden
F-15
 300m (4)
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Wiklund Ida (-03)Vasa Idrottssällskap
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 80mh (3)
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Rönnskär Andrea (-03)IK Falken
 2000m
 Stav (6)
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Back Hanna (-03)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Vikström Felicia (-04)Larsmo IF
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Rönnskär Andrea (-03)IK Falken
 Kula (5)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Parhiala Emmi (-04)IK Falken
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
 Diskus (4)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
P-13
 60mh (4)
 Byström Max (-06)IK Falken
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Grannas Oscar (-05)IF Drott10,10
 Söderman Albin (-05)IF Drott12,00
 1000m (2)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken
 Jansson Isak (-06)IK Falken
 Höjd (3)
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Söderman Albin (-05)IF Drott120
 Diskus (4)
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
F-13
 60mh (5)
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 1000m (6)
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Ena Julia (-06)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
 Höjd (6)
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Kock Tindra (-06)IK Falken130
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Diskus (10)
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
P-11
 60mh (6)
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Tolvers Noah (-07)IK Falken
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 1000m (8)
 Mannström Joar (-08)IK Falken
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Tolvers Noah (-07)IK Falken
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Längd (12)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Mannström Joar (-08)IK Falken
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Mäkelä Hugo (-07)IF Nykarlebynejden
 Ahlvik Tony (-08)IK Falken
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Kula (6)
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
 Eklund Gabriel (-07)IF Nykarlebynejden
F-11
 60mh (17)
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Elenius Filippa (-08)IK Falken
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Skytte Agnes (-07)IF Drott10,9110,91
 Grannas Wilma (-08)IF Drott11,31
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Lundén Annie (-07)IF Drott10,90
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 1000m (13)
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Auvinen Enni (-08)IF Drott
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Skytte Agnes (-07)IF Drott
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Längd (17)
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Elenius Filippa (-08)IK Falken
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Nybäck Anna (-07)IF Nykarlebynejden
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Kula (12)
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Nybäck Anna (-07)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Westerlund Denise (-07)IF Drott
 Tarvonen Amanda (-07)IK Falken
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
P-9
 150m (9)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Höjd (5)
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Ahlvik Colin (-10)IK Falken
 Spjut (7)
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
F-9
 150m (13)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Kastrén Meya (-09)Vasa Idrottssällskap
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Fagerudd Viivi (-09)Larsmo IF
 Kock Ninja (-10)IK Falken
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Björkgren Carla (-09)IF Drott
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Smedlund Olivia (-09)IF Drott
 Höjd (10)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Kastrén Meya (-09)Vasa Idrottssällskap115115
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Fagerudd Viivi (-09)Larsmo IF
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Björkgren Carla (-09)IF Drott
 Smedlund Olivia (-09)IF Drott
 Spjut (9)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Fagerudd Viivi (-09)Larsmo IF
 Kock Ninja (-10)IK Falken
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Björkgren Carla (-09)IF Drott
 Smedlund Olivia (-09)IF Drott

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan