Online anmälningar - RT i Kristinestad

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m
 1000m
D
 100m
 1000m (1)
 Rantaprosi Taina (-99)IF Länken
 Kula (3)
 Widner Simone (-91)IF Nykarlebynejden
 Hellström Leila (-63)Kaskö IK
 Isomäki Johanna (-97)IK Falken
 Slägga (1)
 Koomson Emmanuela (-03)IF Länken
H-19
 Kula (2)
 Mereskov Adam (-00)IF Länken
 Jokiranta Michael (-67)Kaskö IK
P-17
 100m
 Längd
P-15
 100m (2)
 Pallawala Nioel (-03)IF Länken
 Rintanen Elias (-04)IF VOM
 1000m (1)
 Pallawala Nioel (-03)IF Länken
 Längd (1)
 Pallawala Nioel (-03)IF Länken
F-15
 100m (6)
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott14,20
 Stenlund Natalie (-04)IF Kraft Friidrott
 Yli-Valkama Alva (-04)Tjöck IK
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Holmberg Clara (-04)IF Kraft Friidrott
 1000m (1)
 Yli-Valkama Alva (-04)Tjöck IK
 Kula (5)
 Koomson Emmanuela (-03)IF Länken
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott
 Yli-Valkama Alva (-04)Tjöck IK
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Slägga (4)
 Koomson Emmanuela (-03)IF Länken
 Kätkänaho Amanda (-03)Teuvan Rivakka
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
P-13
 60m (3)
 Pettersson Eyolf (-06)Kaskö IK
 Schmidt Daniel (-05)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 1000m (3)
 Pettersson Eyolf (-06)Kaskö IK
 Schmidt Daniel (-05)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Längd (2)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 Schmidt Daniel (-05)IF Kraft Friidrott
 Kula (2)
 Schmidt Daniel (-05)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
F-13
 60m (2)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Böling Jenna (-06)IF Kraft Friidrott
 1000m (3)
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Böling Jenna (-06)IF Kraft Friidrott
 Slägga (2)
 Koomson Ezekiela (-05)IF Länken
 Räfså Emilia (-05)IF Kraft Friidrott
P-11
 60m (5)
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Thomasfolk Felix (-07)Tjöck IK
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Björses Max (-07)IF Länken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 150m (5)
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Thomasfolk Felix (-07)Tjöck IK
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Björses Max (-07)IF Länken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Kula (5)
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Thomasfolk Felix (-07)Tjöck IK
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Björses Max (-07)IF Länken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
F-11
 60m (6)
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lillkaas Sabine (-08)Tjöck IK
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Ekholm Kajsa (-07)IF Nykarlebynejden
 150m (4)
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lillkaas Sabine (-08)Tjöck IK
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Kula (7)
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lillkaas Sabine (-08)Tjöck IK
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Ekholm Kajsa (-07)IF Nykarlebynejden
 Slägga (6)
 Koomson Ruth (-09)IF Länken
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Bergman Elin (-08)IF Kraft Friidrott
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
P-9
 40m (2)
 Thomasfolk Konrad (-09)Tjöck IK
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 150m (2)
 Thomasfolk Konrad (-09)Tjöck IK
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Bollkastning (2)
 Thomasfolk Konrad (-09)Tjöck IK
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
F-9
 40m (5)
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK7,54
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 150m (4)
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Bollkastning (6)
 Koomson Ruth (-09)IF Länken
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
P-7
 40m (7)
 Wiklund Karl-Axel (-13)Tjöck IK
 Wide Liam (-11)IF Fyren
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Sandberg Walter (-11)IF Kraft Friidrott
 Ekholm Nico (-11)IF Nykarlebynejden
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Bollkastning (7)
 Wiklund Karl-Axel (-13)Tjöck IK
 Wide Liam (-11)IF Fyren
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Sandberg Walter (-11)IF Kraft Friidrott
 Ekholm Nico (-11)IF Nykarlebynejden
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
F-7
 40m (2)
 Granlund Ebba (-11)Tjöck IK
 Granbäck Ellie (-12)IF Kraft Friidrott
 Bollkastning (2)
 Granlund Ebba (-11)Tjöck IK
 Granbäck Ellie (-12)IF Kraft Friidrott

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan