Online anmälningar - RT i Smedsby 7-13 år

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
D
 Diskus (1)
 Rintamäki Hanna (-92)IF Femman
 Spjut
P-13
 200m (4)
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Längd (3)
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Nukala Roy (-05)Vaasan Vasama
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Spjut (2)
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
F-13
 200m (9)
 Bamm Mirjam (-03)IF VOM
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott27,7927,79
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Längd (8)
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Spjut (8)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
P-11
 150m (5)
 Söderqvist Zacharias (-07)IF Femman
 Broman Alexander (-07)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Höjd (6)
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap133133
 Söderqvist Zacharias (-07)IF Femman
 Broman Alexander (-07)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Spjut (7)
 Söderqvist Zacharias (-07)IF Femman
 Olli William (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Finne Dennis (-07)IF Femman
F-11
 150m (13)
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden24,68
 Pukkinen Elsi (-07)Vaasan Toverit
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Höjd (9)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna129129
 Spjut (9)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
P-9
 150m (6)
 Raukko Rasmus (-09)Vasa Idrottssällskap
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Latvala William (-09)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Höjd (7)
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap100100
 Raukko Rasmus (-09)Vasa Idrottssällskap
 Broman Casimir (-09)Vasa Idrottssällskap
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Kula (9)
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
 Raukko Rasmus (-09)Vasa Idrottssällskap
 Broman Casimir (-09)Vasa Idrottssällskap
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
 Åberg Anton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Latvala William (-09)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Söderlund Arne (-09)Vasa Idrottssällskap7,36
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
F-9
 150m (6)
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Fagernäs Vanessa (-09)Vasa Idrottssällskap
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Höjd (7)
 Kastrén Meya (-09)Vasa Idrottssällskap
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Fagernäs Vanessa (-09)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Kula (7)
 Back Tyra (-09)Vasa Idrottssällskap
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Fagernäs Vanessa (-09)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
P-7
 40m (8)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap9,459,45
 Sandin Casper (-13)IF Nykarlebynejden11,3711,37
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 Holmback Aaron (-12)IF Femman8,588,58
 Back Malte (-12)Vasa Idrottssällskap
 Wide Liam (-11)IF Fyren
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Längd (9)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap2,002,00
 Sandin Casper (-13)IF Nykarlebynejden1,391,39
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 Holmback Aaron (-12)IF Femman
 Back Malte (-12)Vasa Idrottssällskap
 Wide Liam (-11)IF Fyren
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Bollkastning (9)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap
 Sandin Casper (-13)IF Nykarlebynejden
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 Holmback Aaron (-12)IF Femman
 Back Malte (-12)Vasa Idrottssällskap
 Wide Liam (-11)IF Fyren
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
F-7
 40m (7)
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Bagge Erinna (-11)IF VOM
 Rodas Maya (-11)Vasa Idrottssällskap
 Cederberg Linnea (-11)IF Femman
 Raukko Isa (-11)Vasa Idrottssällskap
 Sjöberg Hanna (-11)IF VOM
 Latvala Linn (-11)Vasa Idrottssällskap
 Längd (6)
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Bagge Erinna (-11)IF VOM
 Rodas Maya (-11)Vasa Idrottssällskap
 Cederberg Linnea (-11)IF Femman
 Raukko Isa (-11)Vasa Idrottssällskap
 Sjöberg Hanna (-11)IF VOM
 Bollkastning (7)
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Bagge Erinna (-11)IF VOM
 Bagge Mirella (-12)IF VOM
 Rodas Maya (-11)Vasa Idrottssällskap
 Cederberg Linnea (-11)IF Femman
 Raukko Isa (-11)Vasa Idrottssällskap
 Sjöberg Hanna (-11)IF VOM

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan