Online anmälningar - RT i Smedsby 9-15 år

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
P-15
 100mh
 Längd
 Diskus
F-15
 80mh (1)
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Längd (2)
 Siegfrids Janna (-03)Vasa Idrottssällskap
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Diskus (3)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Karlsson Michelle (-03)Vasa Idrottssällskap
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
P-13
 60mh (2)
 Lövsund Alex (-06)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 3-steg (2)
 Lövsund Alex (-06)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Kula (2)
 Lövsund Alex (-06)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
F-13
 60mh (7)
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 3-steg (4)
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Kula (7)
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Spjut (8)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
P-11
 60mh (9)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Onnenlehto Matias (-08)Kyrön Voima
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lövsund Christian (-08)IF Åsarna
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Stav (4)
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Onnenlehto Matias (-08)Kyrön Voima
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (7)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Smulter Harald (-07)Vasa Idrottssällskap
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
F-11
 60mh (9)
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hanna Isabel (-07)IF Femman
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Pukkinen Elsi (-07)Vaasan Toverit
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Stav (2)
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (8)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
P-9
 40m (5)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Salminen Joel (-10)IF Femman
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap
 Grankvist Theo (-10)IF Femman
 Längd (5)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Salminen Joel (-10)IF Femman
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap
 Grankvist Theo (-10)IF Femman
 Bollkastning (4)
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Salminen Joel (-10)IF Femman
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap
 Grankvist Theo (-10)IF Femman
F-9
 40m (8)
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Längd (8)
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Åbrandt Clara (-09)Vasa Idrottssällskap
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Bollkastning (7)
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
P-7
 40m (2)
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Bollkastning (2)
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Hermans Alex (-11)IF VOM
F-7
 40m (1)
 Stråka Alva (-12)IF Nykarlebynejden
 Bollkastning (1)
 Stråka Alva (-12)IF Nykarlebynejden

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan