Online anmälningar - Junispelen (RT) i Oravais

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (3)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 Bamm David (-99)Vasa Idrottssällskap11,2511,54
 Höjd
 3-steg (2)
 Häggblom Frans (-87)IK Falken
 Storlund Emil (-91)IF VOM14,33
D
 100m (3)
 Nystrand Nathalie (-95)IF Fyren
 Rönnqvist Katarina (-99)IF Fyren13,01
 Laakso Maisa Marianne (-00)IF Drott
 Höjd (1)
 Gustafsson Tiia (-98)IF Raseborg169163
 3-steg
P-17
 100m (3)
 Portin Steven (-02)IK Falken
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Asp Mattias (-01)Vasa Idrottssällskap
 1500m (2)
 Ehrs Johannes (-02)IF VOM
 Friman Johan (-02)Vasa Idrottssällskap
 Höjd
F-17
 100m
 1500m (1)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Höjd (1)
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
P-15
 100m (4)
 Markén Leonard (-03)IF VOM
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Michael Rännar (-03)IF VOM
 Dway Sel Ber (-04)Larsmo IF
 800m (1)
 Markén Leonard (-03)IF VOM
 3-steg (1)
 Michael Rännar (-03)IF VOM
 Kula (1)
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
F-15
 100m (3)
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 800m (4)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Finne Chantelle (-04)IK Falken
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Österberg Evelina (-03)IF VOM
 3-steg (1)
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Kula (3)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
 Lillas Emma (-05)IF Drott
P-13
 60m (6)
 Anton Rännar (-05)IF VOM
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 1000m (3)
 Stark Filip (-05)Vasa Idrottssällskap
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Längd (4)
 Anton Rännar (-05)IF VOM
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Alatalo Sami Mikael (-06)IF Drott
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Kula (3)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
F-13
 60m (14)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,59
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 1000m (10)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Längd (10)
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Kula (9)
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
P-11
 60m (5)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Höjd (5)
 Ström Jim (-07)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Appel Emil (-09)Malax IF
 Kula (3)
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
F-11
 60m (15)
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Höjd (10)
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kula (15)
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
P-9
 40m (7)
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap7,28
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Appel Emil (-09)Malax IF
 Längd (6)
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap2,95
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Spjut (4)
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Appel Emil (-09)Malax IF
F-9
 40m (9)
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Längd (9)
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Spjut (8)
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Andersson Eveliina (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
P-7
 40m (6)
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Längd (5)
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Bollkastning (6)
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Laurén Axel (-11)IF Åsarna
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Stenman Malte (-11)IK Falken
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
F-7
 40m (1)
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Längd (1)
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Bollkastning (1)
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan