Online anmälningar - RT i Malax, höstkast

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 Kula (3)
 Häggblom Robert (-82)Vasa Idrottssällskap20,5315,04
 Nylund Richard (-98)IK Falken
 Solvin Jonas (-97)IK Falken14,6214,06
 Diskus
 Slägga
D
 Kula (1)
 Widner Simone (-91)IF Nykarlebynejden
 Diskus (1)
 Nygårds Sarah (-97)IF Kraft Friidrott
 Slägga
H-19
 Kula
 Diskus
 Slägga
P-17
 Kula
 Diskus
 Slägga
F-17
 Kula (1)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap14,6514,65
 Diskus (2)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap42,2442,24
 Sabel Olivia (-02)IF Femman
 Slägga (1)
 Bos Ellen (-02)Vasa Idrottssällskap
P-15
 Kula
 Diskus
 Slägga
F-15
 Kula (3)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Villför Anna (-04)IF Femman
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Diskus (4)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Villför Anna (-04)IF Femman
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Slägga (1)
 Villför Anna (-04)IF Femman
P-13
 Kula (1)
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Diskus (1)
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Slägga (3)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
F-13
 Kula (11)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Räfså Emilia (-05)IF Kraft Friidrott
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Antell Fanny (-05)Malax IF
 Diskus (10)
 Stoor Ida (-05)IF Femman
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Malm Sofia (-05)Malax IF
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
 Antell Fanny (-05)Malax IF
 Slägga (5)
 Räfså Emilia (-05)IF Kraft Friidrott
 Österberg Cecilia (-05)IF Femman
 Malm Sofia (-05)Malax IF
 Penttinen Madelén (-06)IF VOM
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
P-11
 Kula (8)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Engelqvist Teo (-07)IF Kraft Friidrott
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Eklund Gabriel (-07)IF Nykarlebynejden
 Diskus (9)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Olli William (-07)IF Femman
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Eklund Gabriel (-07)IF Nykarlebynejden
 Spjut (9)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Engelqvist Teo (-07)IF Kraft Friidrott
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Eklund Gabriel (-07)IF Nykarlebynejden
F-11
 Kula (7)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Bergman Elin (-08)IF Kraft Friidrott
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Norrlin Stella (-08)IF VOM
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Diskus (8)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Bergman Elin (-08)IF Kraft Friidrott
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Norrlin Stella (-08)IF VOM
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Spjut (6)
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Norrlin Stella (-08)IF VOM
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
P-9
 Kula (4)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
 Diskus (4)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
 Spjut (4)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Eklund Benjamin (-09)IF Nykarlebynejden
F-9
 Kula (8)
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Havulehto Ida (-10)Malax IF
 Diskus (8)
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Sarin Ellen (-10)IF Femman
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Havulehto Ida (-10)Malax IF
 Spjut (7)
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Havulehto Ida (-10)Malax IF
P-7
 Kula (4)
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Norrlin Theo (-11)IF VOM
 Spjut (4)
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Norrlin Theo (-11)IF VOM
F-7
 Kula (4)
 Bagge Erinna (-11)IF VOM
 Bagge Mirella (-12)IF VOM
 Sjöberg Hanna (-11)IF VOM
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Spjut (3)
 Bagge Erinna (-11)IF VOM
 Bagge Mirella (-12)IF VOM
 Sjöberg Hanna (-11)IF VOM

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan