Online anmälningar - RT i Malax

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (3)
 Johansson Filiph (-97)Gamlakarleby IF
 Ala-Prinkkilä Aleksi (-94)IF Kraft Friidrott10,89
 Bamm David (-99)Vasa Idrottssällskap11,2511,44
 Längd
 Diskus (1)
 Karlsson Robin (-98)Vasa Idrottssällskap
 Slägga
D
 100m
 Längd (1)
 Rönnqvist Katarina (-99)IF Fyren
 Diskus (1)
 Nygårds Sarah (-97)IF Kraft Friidrott
 Slägga
H-19
 Diskus
 Slägga
P-17
 100m (1)
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Längd
 Diskus
 Slägga
F-17
 100m (1)
 Berg Cornelia (-01)Vasa Idrottssällskap12,89
 Längd
 Diskus
 Slägga
P-15
 100m (2)
 Rintanen Elias (-04)IF VOM
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Längd (1)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Diskus (1)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
 Slägga (1)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
F-15
 100m (5)
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott
 Stenlund Natalie (-04)IF Kraft Friidrott
 Bamm Mirjam (-03)IF VOM
 Hultholm Nicole (-03)IF Fyren
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Längd (5)
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman
 Siegfrids Janna (-03)Vasa Idrottssällskap
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Diskus (4)
 Karlsson Michelle (-03)Vasa Idrottssällskap
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Slägga (4)
 Karlsson Michelle (-03)Vasa Idrottssällskap
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
P-13
 60m (3)
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 3-steg (2)
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Kula (2)
 Sabel Anton (-05)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
F-13
 60m (6)
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,278,27
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Kummel Tindra (-06)IF Kraft Friidrott
 Karlsson Ciia (-05)IF Femman8,648,64
 3-steg (2)
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kula (5)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Kummel Tindra (-06)IF Kraft Friidrott
 Åbrandt Elvira (-06)Vasa Idrottssällskap
P-11
 60m (8)
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Berg Samuel (-07)Vasa Idrottssällskap
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Kaas Hugo (-08)Malax IF
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 3-steg (8)
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Berg Samuel (-07)Vasa Idrottssällskap
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Kula (11)
 Bengtsson Vincent (-08)Vasa Idrottssällskap
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Evijoki Einar (-08)Vasa Idrottssällskap
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Berg Samuel (-07)Vasa Idrottssällskap
 Engelqvist Teo (-07)IF Kraft Friidrott
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Kaas Hugo (-08)Malax IF
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Olli William (-07)IF Femman
F-11
 60m (7)
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Lindberg Nellie (-07)IF Femman
 Engman Fanny (-07)IF VOM
 3-steg (5)
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Kula (6)
 Westerlund Amelia (-07)Tjöck IK
 Ek Malva (-07)Tjöck IK
 Korhonen Sanni (-08)IF Femman
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Engman Fanny (-07)IF VOM
P-9
 40m (8)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Kaas Lukas (-10)Malax IF
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
 Höjd (8)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Backman Alex (-10)Vasa Idrottssällskap
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Kaas Lukas (-10)Malax IF
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (4)
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Högbacka Hugo (-10)Malax IF
 Kaas Lukas (-10)Malax IF
 Kiviniemi Konsta (-09)Vasa Idrottssällskap
F-9
 40m (9)
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 Nyfors Elin (-10)Malax IF
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Ek Nea (-10)Tjöck IK
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Forsberg Ella (-10)Malax IF
 Höjd (9)
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 Nyfors Elin (-10)Malax IF
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Ek Nea (-10)Tjöck IK
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Forsberg Ella (-10)Malax IF
 Diskus (9)
 Bengtsson Linn (-10)Vasa Idrottssällskap
 Nyfors Elin (-10)Malax IF
 Ek Lithea (-10)Tjöck IK
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Ek Nea (-10)Tjöck IK
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Vägar Emma (-10)IF Fyren
 Forsberg Ella (-10)Malax IF
P-7
 40m (7)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap9,459,45
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 West Liam (-12)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
 Höjd (7)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 West Liam (-12)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
 Kula (7)
 Eklund Romeo (-12)Vasa Idrottssällskap
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Evijoki Eevert (-11)Vasa Idrottssällskap
 West Liam (-12)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Engman Noah (-11)IF VOM
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
F-7
 40m (6)
 Bengtsson Elin (-11)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Olivia (-13)Vasa Idrottssällskap
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Sundsten Olivia (-12)Malax IF
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Granbäck Ellie (-12)IF Kraft Friidrott
 Höjd (5)
 Bengtsson Elin (-11)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Olivia (-13)Vasa Idrottssällskap
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Sundsten Olivia (-12)Malax IF
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Kula (6)
 Bengtsson Elin (-11)Vasa Idrottssällskap
 Bengtsson Olivia (-13)Vasa Idrottssällskap
 Winberg Edith (-11)IF Femman
 Sundsten Olivia (-12)Malax IF
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Granbäck Ellie (-12)IF Kraft Friidrott

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan