Online anmälningar - RT i Malax

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (3)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken10,9411,04
 Bamm David (-99)Vasa Idrottssällskap11,2511,54
 Backholm Levi (-99)Vasa Idrottssällskap
 Längd (1)
 Backholm Levi (-99)Vasa Idrottssällskap
 Kula
 Diskus (1)
 Karlsson Robin (-98)Vasa Idrottssällskap
D
 100m (4)
 Källbacka Emma (-00)IF VOM
 Nystrand Nathalie (-95)IF Fyren12,46
 Raukko Janina (-00)Vaasan Vasama
 Österblad Michelle (-01)Malax IF
 Längd (2)
 Raukko Janina (-00)Vaasan Vasama
 Hudd Wera (-99)Vaasan Toverit
 Kula (4)
 Österlund Cecilia (-84)IF Nykarlebynejden9,769,76
 Widner Simone (-91)IF Nykarlebynejden
 Kengo Mikaela (-96)IF Nykarlebynejden
 Hudd Wera (-99)Vaasan Toverit
 Diskus (4)
 Hagback Ellen (-00)Tjöck IK
 Rintamäki Emma (-94)IF Femman45,0838,23
 Rintamäki Hanna (-92)IF Femman50,1641,79
 Nygårds Sarah (-97)IF Kraft Friidrott
H-19
 Kula
 Diskus
P-17
 100m (5)
 Björkell Viktor (-02)Vasa Idrottssällskap
 Asp Mattias (-01)Vasa Idrottssällskap12,0012,00
 Sandvik Anton (-01)IF VOM12,0412,04
 Mulders Lucas (-01)Vasa Idrottssällskap12,0012,00
 Pått Christoffer (-01)Vasa Idrottssällskap
 Längd
 Kula
 Diskus
F-17
 100m (1)
 Backholm Fina (-02)Vasa Idrottssällskap
 Längd (1)
 Backholm Fina (-02)Vasa Idrottssällskap
 Kula (2)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap14,4914,49
 Karlström Erica (-02)IF Nykarlebynejden
 Diskus (2)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap42,2442,24
 Karlström Erica (-02)IF Nykarlebynejden
P-15
 100m
 Längd
 Kula (2)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
 Diskus (2)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
F-15
 100m (8)
 Stenlund Natalie (-04)IF Kraft Friidrott
 Siegfrids Janna (-03)Vasa Idrottssällskap
 Oravasaari Riina (-04)Vaasan Toverit
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Söderback Mathilde (-04)Malax IF
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott
 Forslund Moa (-03)Vasa Idrottssällskap13,80
 Längd (6)
 Siegfrids Janna (-03)Vasa Idrottssällskap
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Söderback Mathilde (-04)Malax IF
 Lärka Ida (-04)IF Kraft Friidrott
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Kula (5)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
 Diskus (5)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
P-13
 60m (4)
 Berglund Hampus (-06)IF VOM
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
 Höjd (1)
 Berglund Hampus (-06)IF VOM143143
 Diskus (1)
 Blomqvist Joel (-06)IF Fyren
F-13
 60m (7)
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott9,019,01
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Kummel Tindra (-06)IF Kraft Friidrott
 Rauha-Maria Birhane (-05)Vaasan Toverit
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden9,609,60
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Höjd (5)
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Kummel Tindra (-06)IF Kraft Friidrott
 Linqvist Clara (-06)IF Nykarlebynejden115115
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Diskus (3)
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Lindberg Hanna (-05)IF Femman
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
P-11
 60m (11)
 Nisula Axel (-07)Malax IF
 Elenius Robin (-08)Vasa Idrottssällskap
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Myntti Alex (-08)Vasa Idrottssällskap
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Bengs Eeli (-08)Vasa Idrottssällskap
 Rönn Selim (-07)IF Kvarken
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Broman Alexander (-07)Vasa Idrottssällskap
 Höjd (5)
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Lärka Axel (-07)IF Kraft Friidrott
 Broman Alexander (-07)Vasa Idrottssällskap
 Diskus (7)
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sarin Hannez (-08)IF Femman
 Öling Joel (-07)IF VOM
 Hoijar Noah (-07)IF Fyren
 Blomqvist Jakob (-08)IF Fyren
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Rönn Selim (-07)IF Kvarken
F-11
 60m (13)
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Ekholm Kajsa (-07)IF Nykarlebynejden
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Nylund Tuva (-07)Vasa Idrottssällskap
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden
 Höjd (9)
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Krook Elin (-08)Malax IF
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Aspö Ronja (-08)Malax IF
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden
 Diskus (9)
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Bergman Elin (-08)IF Kraft Friidrott11,8511,85
 Krook Emma (-07)Malax IF
 Backman Sara (-08)Vasa Idrottssällskap
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Aspö Ronja (-08)Malax IF
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden
P-9
 40m (6)
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Aspö Zacharias (-10)Malax IF
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Sandén Milton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Längd (7)
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Aspö Zacharias (-10)Malax IF
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Särs David (-09)Malax IF
 Sandén Milton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Kula (4)
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Aspö Zacharias (-10)Malax IF
 Sundsten Elliot (-10)Malax IF
 Särs David (-09)Malax IF
F-9
 40m (18)
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Nordman Agnes (-10)Malax IF
 Nordman Fannie (-10)Malax IF
 Lindqvist Julina (-09)Malax IF
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Kastrén Meya (-09)Vasa Idrottssällskap7,157,15
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Backlund Natalie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
 Längd (17)
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Nordman Agnes (-10)Malax IF
 Nordman Fannie (-10)Malax IF
 Lindqvist Julina (-09)Malax IF
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Kastrén Meya (-09)Vasa Idrottssällskap3,313,31
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
 Kula (15)
 Björkblom Zelina (-09)Malax IF
 Karlsson Ida (-10)IF Fyren
 Finneman Matilda (-09)Vasa Idrottssällskap
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Nordman Agnes (-10)Malax IF
 Nordman Fannie (-10)Malax IF
 Lindqvist Julina (-09)Malax IF
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Vesterback Amanda (-09)IF Fyren
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Eriksson Ronja (-09)Malax IF
 Backholm Wilma (-09)IF Fyren
P-7
 40m (8)
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Ekholm Nico (-11)IF Nykarlebynejden
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Krooks Marius (-11)Malax IF
 Råholm Elvis (-11)Malax IF
 Längd (8)
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Ekholm Nico (-11)IF Nykarlebynejden
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Krooks Marius (-11)Malax IF
 Råholm Elvis (-11)Malax IF
 Kula (7)
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Björndahl Vidar (-12)Malax IF
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Ekholm Nico (-11)IF Nykarlebynejden
 Hermans Alex (-11)IF VOM
 Krooks Marius (-11)Malax IF
F-7
 40m (1)
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Längd (1)
 Krook Ellen (-11)Malax IF
 Kula (1)
 Krook Ellen (-11)Malax IF

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan