Online anmälningar - RT i Bennäs

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (2)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken10,9411,04
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 400m (11)
 Johansson Filiph (-97)Gamlakarleby IF48,4849,57
 Backlund Maxim (-99)IF Nykarlebynejden51,87
 Envall Christoffer (-91)IK Falken47,90
 Nylund Rickard (-94)Larsmo IF50,40
 Forsgård Felix (-98)IF Nykarlebynejden
 Höglund Josef (-02)IK Falken
 Vornanen Antti (-00)IF Drott
 Cheraghi Ali Reza (-01)IK Falken
 Envall Rasmus (-99)IK Falken
 Rönnskär Alexander (-00)IK Falken
 Dahlbacka Nico (-99)Gamlakarleby IF
 1500m
 Höjd (2)
 Westman Christoffer (-93)Gamlakarleby IF
 Westman Jean (-91)Gamlakarleby IF
 Slägga (1)
 Solvin Simon (-93)IK Falken
 Spjut (1)
 Vornanen Antti (-00)IF Drott59,4959,49
D
 100m
 400m (3)
 Björk Elin (-99)IK Falken
 Wiklund Simone (-92)IF Nykarlebynejden
 Karlsson Eveliina (-99)IK Falken
 1500m
 Höjd (1)
 Hudd Wera (-99)Vaasan Toverit
 Slägga
 Spjut (2)
 Malinowska Anna (-97)IK Falken
 Hudd Wera (-99)Vaasan Toverit
P-17
 100m (6)
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Portin Steven (-02)IK Falken
 Asp Mattias (-01)Vasa Idrottssällskap12,0012,00
 Åhman Johannes (-02)IF Drott
 Söderman Alfons (-01)IF Drott12,47
 1500m
 Stav
 Längd (2)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Kula
 Spjut (1)
 Söderman Alfons (-01)IF Drott35,10
F-17
 100m (2)
 Suvanto Eveliina (-02)IK Falken
 Åkerholm Rebecca (-01)IF Drott
 1500m (2)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Suvanto Eveliina (-02)IK Falken
 Stav (6)
 Parkkinen Moa (-02)IF Drott
 Vikström Felicia (-04)Larsmo IF
 Vikström Jasmine (-02)Larsmo IF
 Rönnskär Andrea (-03)IK Falken
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Westerlund Teodora (-04)IF Drott
 Längd (5)
 Backman Ida (-02)IF Drott
 Åkerholm Rebecca (-01)IF Drott
 Åkerholm Alva (-01)IF Drott
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Myntti Victoria (-01)IF Drott
 Kula
 Spjut
P-15
 100m (2)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Dway Sel Ber (-04)Larsmo IF
 800m (2)
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Höjd (1)
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Kula (2)
 Bäck Joakim (-04)IF Nykarlebynejden
 Hiltunen Viggo (-04)Larsmo IF
 Slägga
 Spjut (1)
 Hiltunen Viggo (-04)Larsmo IF
F-15
 100m (12)
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Vikman Emma (-03)IF Åsarna
 Fors Emma (-04)IK Falken
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 Svenlin Malin (-04)Larsmo IF
 Haglund Emma (-04)Larsmo IF
 Ström Laura (-04)IF Nykarlebynejden
 Finholm Nora (-03)Larsmo IF
 Rönnskär Andrea (-03)IK Falken
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF friidrott
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Östman Fanny (-04)IF Drott
 800m (5)
 Finne Chantelle (-04)IK Falken
 Ström Laura (-04)IF Nykarlebynejden
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Westerlund Teodora (-04)IF Drott
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Höjd (4)
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Backman Mia (-05)IF Drott
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF friidrott
 Kula (3)
 Parhiala Emmi (-04)IK Falken
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Slägga (3)
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Koomson Emmanuela (-03)IF Länken
 Nyback Nathalie (-03)IF Nykarlebynejden
 Spjut (2)
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
 Vornanen Hanna (-06)IF Drott
P-13
 60m (8)
 Byström Max (-06)IK Falken
 Mannström Conrad (-05)IK Falken
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Storbjörk Gustaf (-05)IF Åsarna
 Jansson Isak (-06)IK Falken
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Söderman Albin (-05)IF Drott8,8
 Längd (8)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken3,903,75
 Grannas Oscar (-05)IF Drott4,63
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Svenlin Anton (-06)Larsmo IF
 Storbjörk Gustaf (-05)IF Åsarna
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Söderman Albin (-05)IF Drott3,89
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF
 Kula (5)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Byström Max (-06)IK Falken
 Mannström Conrad (-05)IK Falken6,676,67
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
 Söderman Albin (-05)IF Drott6,55
 Slägga (2)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Nybacka Ville (-06)IK Falken
F-13
 60m (16)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,278,27
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Sjölind Vilhelmina (-05)IF Åsarna
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Kackur Josefina (-06)Larsmo IF
 Kackur Linnea (-05)Larsmo IF
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Ström Milla (-05)IF Nykarlebynejden
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF
 Längd (11)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Hassila Nea (-05)IF Drott
 Backman Mia (-05)IF Drott
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 Wikman Mollie (-06)IF Drott
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF
 Kula (10)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Kackur Josefina (-06)Larsmo IF
 Kackur Linnea (-05)Larsmo IF
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Nybacka Lina (-05)IK Falken
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF
 Slägga (10)
 Koomson Ezekiela (-05)IF Länken
 Koomson Ruth (-09)IF Länken
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Lillas Emma (-05)IF Drott
 Kackur Josefina (-06)Larsmo IF
 Kackur Linnea (-05)Larsmo IF
 Stråka Tilde (-05)IF Nykarlebynejden
 Liljeqvist Emilia (-06)IF Nykarlebynejden
 Bodbacka Yasmine (-06)IK Falken
P-11
 60m (6)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Tolvers Noah (-07)IK Falken
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Hjulfors Paul (-07)Larsmo IF8,958,95
 Höjd (5)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
 Spjut (7)
 Olli William (-07)IF Femman
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Rönngård Benjamin (-07)IF Drott
 Auvinen Miro (-07)IF Drott
 Stenman Morgan (-07)IK Falken
F-11
 60m (21)
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna9,559,55
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden9,139,13
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden10.08
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Svenlin Lina (-07)Larsmo IF
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Auvinen Enni (-08)IF Drott
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Höjd (17)
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna125125
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden115115
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott115
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
 Spjut (17)
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna15,12
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Liza (-08)IF Nykarlebynejden
 Ström Ronja (-08)IF Nykarlebynejden
 Nybacka Ester (-08)IK Falken
 Bodbacka Anjelica (-08)IK Falken
P-9
 40m (13)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Anderssén Emil (-09)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Backlund Vilgot (-09)Larsmo IF
 Nybacka Emil (-10)IK Falken
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Längd (12)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Anderssén Emil (-09)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Nybacka Emil (-10)IK Falken
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
 Kula (7)
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Hassila Niko (-09)IF Drott
 Nybacka Emil (-10)IK Falken
 Tolvers Birk (-09)IK Falken
 Bodbacka Max (-10)IK Falken
F-9
 40m (20)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Backlund Venla (-10)IF Nykarlebynejden
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Rönngård Amanda (-10)IF Drott
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Spets Wilma (-10)IK Falken
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Längd (18)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Backlund Venla (-10)IF Nykarlebynejden
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Spets Wilma (-10)IK Falken
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Kula (10)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Bäck Julia (-09)IF Nykarlebynejden
 Lehto Venla (-09)IF Drott
 Sandbacka Ebba (-09)IK Falken
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan