Online anmälningar - RT i Bennäs

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (2)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken10,9411,04
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 400m (5)
 Johansson Filiph (-97)Gamlakarleby IF48,4849,57
 Backlund Maxim (-99)IF Nykarlebynejden51,87
 Envall Christoffer (-91)IK Falken47,90
 Nylund Rickard (-94)Larsmo IF50,40
 Forsgård Felix (-98)IF Nykarlebynejden
 1500m
 Höjd
 Slägga (1)
 Solvin Simon (-93)IK Falken
 Spjut
D
 100m
 400m (1)
 Björk Elin (-99)IK Falken
 1500m
 Höjd
 Slägga
 Spjut (1)
 Malinowska Anna (-97)IK Falken
P-17
 100m (2)
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 1500m
 Stav
 Längd (2)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Sandvik Anton (-01)IF VOM
 Kula
 Spjut
F-17
 100m (1)
 Suvanto Eveliina (-02)IK Falken
 1500m (2)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Suvanto Eveliina (-02)IK Falken
 Stav
 Längd
 Kula
 Spjut
P-15
 100m (1)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 800m (1)
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Höjd (1)
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Kula
 Slägga
 Spjut
F-15
 100m (4)
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Vikman Emma (-03)IF Åsarna
 Fors Emma (-04)IK Falken
 Stenroos Belinda (-03)IF Nykarlebynejden
 800m (1)
 Finne Chantelle (-04)IK Falken
 Höjd (1)
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Kula (2)
 Parhiala Emmi (-04)IK Falken
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
 Slägga (2)
 Hagman Sofia (-03)IK Falken
 Koomson Emmanuela (-03)IF Länken
 Spjut (1)
 Hautamäki Wilma (-03)IK Falken
P-13
 60m (4)
 Byström Max (-06)IK Falken
 Mannström Conrad (-05)IK Falken
 Grannas Oscar (-05)IF Drott
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Längd (3)
 Mannström Conrad (-05)IK Falken3,903,75
 Grannas Oscar (-05)IF Drott4,63
 Ehnvall Valter (-06)IK Falken
 Kula (3)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
 Byström Max (-06)IK Falken
 Mannström Conrad (-05)IK Falken6,676,67
 Slägga (1)
 Hagman Benjamin (-05)IK Falken
F-13
 60m (5)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,278,27
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Längd (4)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Backlund Julia (-06)IK Falken
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
 Kula (3)
 Nyberg Wilma (-06)IF Åsarna
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Hautamäki Hilda (-06)IK Falken
 Slägga (4)
 Koomson Ezekiela (-05)IF Länken
 Koomson Ruth (-09)IF Länken
 Holmlund Amanda (-06)IF Åsarna
 Holländer Engla-Lie (-05)IF Nykarlebynejden
P-11
 60m (2)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Höjd (3)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Edström Tobias (-07)IK Falken
 Spjut (4)
 Olli William (-07)IF Femman
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Liljeqvist Robin (-08)IF Nykarlebynejden
 Edström Tobias (-07)IK Falken
F-11
 60m (9)
 Wallin Ella (-08)Vasa Idrottssällskap
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna9,559,55
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden9,139,13
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden10.08
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Höjd (11)
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna125125
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden115115
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott115
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Spjut (10)
 Nyberg Ellen (-08)IF Åsarna
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna15,12
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Lönnqvist Enya (-08)IK Falken
 Kuoppamaa Tinja (-07)IF Nykarlebynejden
 Holmlund Emilia (-08)IF Åsarna
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Grannas Wilma (-08)IF Drott
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
P-9
 40m (5)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Anderssén Emil (-09)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Längd (5)
 Wallin Eddie (-10)Vasa Idrottssällskap
 Strandvall Melker (-11)IK Falken
 Anderssén Emil (-09)IK Falken
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Jokela Anton (-10)Petalax IK
 Kula (1)
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
F-9
 40m (11)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Westerlund Jessica (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Backlund Venla (-10)IF Nykarlebynejden
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Längd (10)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Backlund Venla (-10)IF Nykarlebynejden
 Holländer Molly (-11)IF Nykarlebynejden
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Kula (5)
 Härtull Olivia (-09)Larsmo IF
 Liljekvist Vilda (-10)Larsmo IF
 Fagerholm Amelina (-10)Larsmo IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan