Online anmälningar - Terräng-DM

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 6 km (12)
 Grannas Christian (-78)IF VOM
 Kronberg Patrick (-91)Gamlakarleby IF
 Finnholm Jimmy (-91)IK Falken
 Ingo Jonas (-95)Vasa Idrottssällskap
 Sandell Kevin (-98)IK Falken
 Palomaa Kari (-72)IF Fyren
 Ramstedt Thomas (-84)IF Fyren
 Vesterback Tommy (-79)IF Fyren
 Härtull Jonas (-88)Gamlakarleby IF
 Järvelä Juha (-80)Kurikan Ryhti
 Lundfors Krister (-81)Malax IF
 Forsgård Felix (-98)IF Nykarlebynejden
 Lagtävling
D
 4 km (5)
 Häger Emely (-88)IF Nykarlebynejden
 Sippus Marie (-86)IF VOM
 Karlsson Lycke (-98)Vasa Idrottssällskap
 Istolahti Tiia (-91)Vasa Idrottssällskap
 Blomqvist Nathalie (-01)IK Falken
 Lagtävling
H-19
 4 km
 Lagtävling
D-19
 4 km (2)
 Stark Alexandra (-00)Vasa Idrottssällskap
 Lilja Andrea (-99)Vasa Idrottssällskap
 Lagtävling
P-17
 3 km (6)
 Friman Johan (-02)Vasa Idrottssällskap
 Björkell Viktor (-02)Vasa Idrottssällskap
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Lerstrand Rasmus (-02)Vasa Idrottssällskap
 Ehrs Johannes (-02)IF VOM
 Forsén Frej (-01)Vasa Idrottssällskap
 Lagtävling
F-17
 3 km (1)
 Niemelä Tilde (-02)Malax IF
 Lagtävling
P-15
 3 km (3)
 Häggman Aaron (-03)IF VOM
 Markén Leonard (-03)IF VOM
 Finskas Lucas (-03)IF Femman
F-15
 3 km (3)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
 Häggkvist Frida (-03)IF Kraft Friidrott
 Källbacka Linnea (-03)IF VOM
P-14
 3 km (2)
 Ehrs Jakob (-04)IF VOM
 Bengs Jeremias (-04)IF Kraft Friidrott
F-14
 3 km (7)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Sandell Anna (-04)IK Falken
 Tuohimaa Ines (-04)Solf IK
 Jansson Tindra (-04)IF VOM
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Westerlund Teodora (-04)IF Drott
 Suomela Sonya (-04)IF Femman
P-13
 2 km (2)
 Stark Filip (-05)Vasa Idrottssällskap
 Paulin Kevin (-05)IF Femman
F-13
 2 km (4)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Hyöty Linda (-05)Malax IF
 Liljedal Jenny (-05)IF Kraft Friidrott
P-12
 2 km (6)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 Kastus Joel (-06)IF VOM
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
 Finskas Isak (-06)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Nordberg Oliver (-06)IF Kraft Friidrott
F-12
 2 km (7)
 Rönn Nea (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kastus Ida (-06)IF VOM
 Hjerpe Wilma (-06)IF Femman
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Karls Fanny (-06)Malax IF
 Häggkvist Johanna (-06)IF Kraft Friidrott
 Österberg Emilia (-06)IF VOM
P-11
 1.5 km (13)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Auvinen Miro (-07)IF Drott
 Häggman Iivar (-07)IF VOM
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Sundell Hannes (-07)IF Femman
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Finne Dennis (-07)IF Femman
 Hjerpe Arvid (-07)Vasa Idrottssällskap
 Fröding Filip (-07)IF Fyren
 Ehrs Elias (-07)IF VOM
 Nordin Alvin (-07)IF Kraft Friidrott
 Wikblom Eddie (-07)IF Nykarlebynejden
 Glasberg Jens (-07)Malax IF
F-11
 1.5 km (8)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Nylund Tuva (-07)Vasa Idrottssällskap
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
 Enlund Isabella (-07)Vasa Idrottssällskap
 Berglund Agnes (-07)IF Fyren
 Östman Ines (-07)IF Drott
 Herlin Agnes (-07)Malax IF
 Käldman Melia (-07)IF VOM
P-10
 1.5 km (6)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
 Ramstedt Marius (-08)Malax IF
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Bengs Hannes (-08)IF Kraft Friidrott
 Källbacka Walter (-08)IF VOM
F-10
 1.5 km (10)
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Auvinen Enni (-08)IF Drott
 Snickars Matilda (-08)IF Kraft Friidrott
 Markén Winnie (-08)IF VOM
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Peltoniemi Reetta (-08)IF Drott
 Åberg Tilda (-08)Vasa Idrottssällskap
 Karls Alva (-08)Malax IF
 Strömblad Matilda (-08)Malax IF
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
P-9
 1 km (17)
 Appel Emil (-09)Malax IF
 Storthors Filip (-09)IF Kraft Friidrott
 Qvisén Anton (-09)Vasa Idrottssällskap
 Wägar Hannes (-09)IF Femman
 Jungar Jacob (-10)IF Drott
 Hjerpe Henrik (-10)Vasa Idrottssällskap
 Fröding Elwin (-10)IF Fyren
 Vesterback Elias (-11)IF Fyren
 Räfsbäck Romeo (-09)Malax IF
 Nordström Luie (-11)Malax IF
 Lundfors Alex (-11)Malax IF
 Cederberg Måns (-11)Malax IF
 Snickars William (-11)IF Fyren
 Stenkull Melker (-10)Vasa Idrottssällskap
 Sandén Milton (-10)Vasa Idrottssällskap
 Käldman Leo (-10)IF VOM
 Österberg Alexander (-10)IF VOM
F-9
 1 km (22)
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Snickars Lea (-09)IF Kraft Friidrott
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Nylund Wilma (-09)IF Femman
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM
 Karlsson Wilma (-09)IF VOM
 Asp Mira (-09)Malax IF
 Forsman Ellinor (-10)IF Nykarlebynejden
 Nordman Julia (-10)Vasa Idrottssällskap
 Finskas Tilde (-09)IF Femman
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Tallgren Victoria (-09)Malax IF
 Kinnunen Alwa (-10)Malax IF
 Ollqvist Ellinor (-10)IF Åsarna
 Forsberg Ella (-10)Malax IF
 Berglund Ella (-10)IF Fyren
 Nyfors Elin (-10)Malax IF
 Jakas Ellen (-09)Vasa Idrottssällskap
 Stenkull Madicken (-09)Vasa Idrottssällskap
 Lundfors Inez (-09)Malax IF
 Linsa Mina (-10)Vasa Idrottssällskap

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan