Online anmälningar - Terräng-DM

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 6 km (5)
 Grannas Christian (-78)IF VOM
 Kronberg Patrick (-91)Gamlakarleby IF
 Finnholm Jimmy (-91)IK Falken
 Ingo Jonas (-95)Vasa Idrottssällskap
 Sandell Kevin (-98)IK Falken
 Lagtävling
D
 4 km (1)
 Häger Emely (-88)IF Nykarlebynejden
 Lagtävling
H-19
 4 km
 Lagtävling
D-19
 4 km
 Lagtävling
P-17
 3 km (2)
 Friman Johan (-02)Vasa Idrottssällskap
 Björkell Viktor (-02)Vasa Idrottssällskap
 Lagtävling
F-17
 3 km
 Lagtävling
P-15
 3 km (2)
 Häggman Aaron (-03)IF VOM
 Markén Leonard (-03)IF VOM
F-15
 3 km (1)
 Nyback Michelle (-03)IF Nykarlebynejden
P-14
 3 km
F-14
 3 km (4)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Sandell Anna (-04)IK Falken
 Tuohimaa Ines (-04)Solf IK
 Jansson Tindra (-04)IF VOM
P-13
 2 km (1)
 Stark Filip (-05)Vasa Idrottssällskap
F-13
 2 km (1)
 Korhonen Emma (-05)IF Femman
P-12
 2 km (3)
 Jokiranta Ville (-06)Kaskö IK
 Kastus Joel (-06)IF VOM
 Åbro Jonas (-06)IF Nykarlebynejden
F-12
 2 km (3)
 Rönn Nea (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kastus Ida (-06)IF VOM
 Hjerpe Wilma (-06)IF Femman
P-11
 1.5 km (7)
 Fock Emil (-07)IF Femman
 Auvinen Miro (-07)IF Drott
 Häggman Iivar (-07)IF VOM
 Jankens Felix (-07)IF Drott
 Sundell Hannes (-07)IF Femman
 Gullberg Theo (-07)Vasa Idrottssällskap
 Finne Dennis (-07)IF Femman
F-11
 1.5 km (3)
 Lindström Nathalie (-07)IF Femman
 Nylund Tuva (-07)Vasa Idrottssällskap
 Sandberg Inez (-07)IF Kraft Friidrott
P-10
 1.5 km (2)
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Braxén Jonas (-08)Vasa Idrottssällskap
F-10
 1.5 km (6)
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Auvinen Enni (-08)IF Drott
 Snickars Matilda (-08)IF Kraft Friidrott
 Markén Winnie (-08)IF VOM
 Åbro Julia (-08)IF Nykarlebynejden
 Peltoniemi Reetta (-08)IF Drott
P-9
 1 km (5)
 Appel Emil (-09)Malax IF
 Storthors Filip (-09)IF Kraft Friidrott
 Qvisén Anton (-09)Vasa Idrottssällskap
 Wägar Hannes (-09)IF Femman
 Jungar Jacob (-10)IF Drott
F-9
 1 km (6)
 Björndahl Malva (-09)Malax IF
 Snickars Lea (-09)IF Kraft Friidrott
 Markén Saga (-10)IF VOM
 Nylund Wilma (-09)IF Femman
 Öling Lovisa (-09)IF VOM
 Hermans Matilda (-09)IF VOM

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan