Online anmälningar - Föreningscup deltävling II Nedervetil
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.
Klass | Gren | Namn | Förening | PB | SB |
P-17 | |||||
800m (10) | |||||
Mäenpää Nico - 34462908 (-02) (-02) | Gamlakarleby IF | ||||
Huynh Tommy - 34503402 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Lahti Rasmus - 34499186 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Åhman Johannes - 34297603 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Lerstrand Rasmus - 34295712 (-02) (-02) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Friman Johan - 34458588 (-02) (-02) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Markén Leonard - 34463962 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
Norrbacka Axel - 34418305 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Ehrs Johannes - 34463958 (-02) (-02) | IF VOM | ||||
Back William - 34295565 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Stav (3) | |||||
Björkgren Alexander - 34289673 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Lundberg Albin - 34284505 (-02) (-02) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Cheraghi Ali Reza - 34390115 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Spjut (5) | |||||
Nygård Johan - 34288505 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Söderman Alfons - 34356526 (-01) (-01) | IF Drott | ||||
Elberkennou Younes - 34351806 (-02) (-02) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Portin Steven - 34481172 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Jonatan Enfors - 34489571 (-02) (-02) | IF Åsarna | ||||
F-17 | |||||
800m (9) | |||||
Åkerholm Rebecca - 34459596 (-01) (-01) | IF Drott | ||||
Fogström Sofia - 34462311 (-01) (-01) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Häggkvist Frida - 34360801 (-03) (-03) | IF Kraft Friidrott | ||||
Blomqvist Nathalie - 34317370 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Finne Suzette - 34302847 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Jansson Tindra - 34493681 (-04) (-04) | IF VOM | ||||
Rintanen Fanny - 34470206 (-02) (-02) | IF VOM | ||||
Stråka Tilde - 34387557 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Pajunen Ina - 34489208 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
Stav (10) | |||||
Myntti Victoria - 34457165 (-01) (-01) | IF Drott | ||||
Parkkinen Moa - 34302898 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Åkerholm Alva - 34459595 (-01) (-01) | IF Drott | ||||
Carlsson Sandra - 34286072 (-03) (-03) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Vikström Felicia - 34346069 (-04) (-04) | Larsmo IF | ||||
Borgmästars Tilda - 33349411 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Sizowa Tatjana - 34476100 (-02) (-02) | IF VOM | ||||
Back Hanna - 34366348 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Liljeqvist Emilia - 34387421 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Vikman Emma - 34498177 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Spjut (11) | |||||
Backman Ida - 34299726 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Dahl Christina - 34459969 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Nyman Matilda - 34459512 (-02) (-02) | IF Drott | ||||
Källberg Elin - 34488757 (-02) (-02) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Vikström Jasmine - 34344270 (-02) (-02) | Larsmo IF | ||||
Sundqvist Wilma - 34382402 (-02) (-02) | IF Kraft Friidrott | ||||
Hautamäki Wilma - 34312897 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Nystedt Jenna - 34473041 (-04) (-04) | IF VOM | ||||
Karlström Erica - 34296486 (-02) (-02) | IF Nykarlebynejden | ||||
Nyback Nathalie - 34359305 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Broända Jenny - 34503494 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
P-15 | |||||
100mh (2) | |||||
Björkgren Adrian - 34289674 (-03) (-03) | IF Drott | ||||
Smeds Jacob - 34493630 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
300m (8) | |||||
Westerlund William - 34459022 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Wikar Edward - 34503432 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Ntumba Ive - 34502270 (-04) (-04) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Rintanen Elias - 34505338 (-04) (-04) | IF VOM | ||||
Nordberg Sebastian - 34392086 (-03) (-03) | IF Kraft Friidrott | ||||
Blomqvist Elias - 34316136 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Wikström Jon - 34321052 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Nybäck Arvid - 34369434 (-04) (-04) | IF Nykarlebynejden | ||||
3-steg (5) | |||||
Höglund Isak - 34459768 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Michael Rännar - 34492165 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
Bengs Jeremias - 34315632 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Höglund Herman - 34314588 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Nordström Amos - 34360980 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Slägga (5) | |||||
Sundberg Jon - 34407879 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Nordgren Lucas - 34500780 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Ehrs Jakob - 34463959 (-04) (-04) | IF VOM | ||||
Hagman Benjamin - 34364606 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Bäck Joakim - 34320953 (-04) (-04) | IF Nykarlebynejden | ||||
1000m g (1) | |||||
Smeds Jacob - 34493630 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
4 x 800m (6) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Vasa Idrottssällskap lag 1 | Vasa Idrottssällskap | ||||
IF VOM lag 1 | IF VOM | ||||
IF Kraft Friidrott lag 1 | IF Kraft Friidrott | ||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
F-15 | |||||
300m (12) | |||||
Höglund Tilda - 34458573 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Honkamaa Sohvi - 34326560 (-04) (-04) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Wiklund Ida - 34505340 (-03) (-03) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Granbäck Hanna - 34489773 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Stenlund Natalie - 34470977 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Byström Laura - 34321038 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Huhtala Cecilia - 34506169 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Källbacka Linnea - 34464494 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
Ström Laura - 34369173 (-04) (-04) | IF Nykarlebynejden | ||||
Hahtokari Janica - 34499992 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Saarinen Fanny - 34499975 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
Ståhlstedt Vera - 34490853 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
80mh (9) | |||||
Forsman Lova - 34459549 (-03) (-03) | IF Drott | ||||
Bengs Emmi - 34365880 (-04) (-04) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Finholm Nora - 34313237 (-03) (-03) | Larsmo IF | ||||
Haglund Emma - 34317763 (-04) (-04) | Larsmo IF | ||||
Tikkala Johanna - 34366244 (-03) (-03) | IF Kraft Friidrott | ||||
Rönnskär Andrea - 34294120 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Holm Thilde - 34347392 (-04) (-04) | IF Nykarlebynejden | ||||
Stenroos Belinda - 34414246 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Sandkulla Charlotta - 34489936 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
3-steg (9) | |||||
Westerlund Teodora - 34291253 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Forsman Fanny Ingrid - 34389862 (-03) (-03) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Lärka Ida - 34502756 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Björkvik Alicia - 34341169 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Fors Emma - 34368616 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Österberg Evelina - 34463772 (-03) (-03) | IF VOM | ||||
Back Hanna - 34366348 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Sundvik Tindra - 34359030 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ciornei Ana Maria - 34499331 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Slägga (11) | |||||
Lahti Lina - 34459982 (-03) (-03) | IF Drott | ||||
Östman Fanny - 34460291 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Kackur Josefina - 34418377 (-06) (-06) | Larsmo IF | ||||
Karlsson Michelle - 34379108 (-03) (-03) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Krook Felicia - 34435091 (-03) (-03) | IF Kraft Friidrott | ||||
Granö Carolina - 34304034 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Hagman Sofia - 34314595 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Parhiala Emmi - 34321035 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Penttinen Madelén - 34463955 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Nyback Michelle - 34359304 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Hongell Sandra - 34503500 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
1000m g (9) | |||||
Enlund Julia - 34345472 (-04) (-04) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Granbäck Hanna - 34489773 (-04) (-04) | IF Kraft Friidrott | ||||
Tikkala Johanna - 34366244 (-03) (-03) | IF Kraft Friidrott | ||||
Finne Chantelle - 34346214 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Nyback Michelle - 34359304 (-03) (-03) | IF Nykarlebynejden | ||||
Penttinen Madelén - 34463955 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Westerlund Teodora - 34291253 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Östman Fanny - 34460291 (-04) (-04) | IF Drott | ||||
Sandkulla Charlotta - 34489936 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
4 x 800m (4) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Vasa Idrottssällskap lag 1 | Vasa Idrottssällskap | ||||
IF Nykarlebynejden lag 1 | IF Nykarlebynejden | ||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
P-13 | |||||
200m (16) | |||||
Berglund Albin - 34471340 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Sjöblom Elia - 34433629 (-09) (-09) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Jansson Isak - 34447608 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Heikkilä Miro - 34446051 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Korkatti Nante - 34457353 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Mäenpää Jani - 34462907 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Rousu Jimi - 34431312 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Store Viktor - 34457344 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Åberg Matias - 34490684 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Ahlvik Ronnie - 34444484 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Alatalo Sami Mikael - 34492420 (-06) (-06) | IF Drott | ||||
Granbäck Axel - 34489774 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Kartalov Daniel - 34471634 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Nyman Alex - 34392879 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Åbro Jonas - 34418901 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Söderström Isac - 34493539 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
60mh (9) | |||||
Mannström Conrad - 34479902 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Kjellbäck Niklas - 34475529 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Grannas Oscar - 34463692 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Nordberg Oliver - 34392087 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Kartalov Daniel - 34471634 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Nordström Amos - 34360980 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Åbro Jonas - 34418901 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Enfors Kevin - 34503185 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Storbjörk Gustaf - 34504033 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Längd (10) | |||||
Anton Rännar - 34492166 (-05) (-05) | IF VOM | ||||
Ehnvall Valter - 34359142 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Rönnskär Viktor - 34368621 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Biskop Kasper - 34457393 (-05) (-05) | Gamlakarleby IF | ||||
Forsell Valter - 34494141 (-06) (-06) | Gamlakarleby IF | ||||
Holm Otto - 34465230 (-06) (-06) | Gamlakarleby IF | ||||
Söderman Albin - 34459946 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Svenlin Anton - 34451727 (-06) (-06) | Larsmo IF | ||||
Wikblom Melker - 34383112 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Forsström Anton - 34493633 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Kula (9) | |||||
Braxén Jonas - 34433675 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Berglund Hampus - 34471339 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Byström Max - 34364555 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Nybacka Ville - 34359155 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Hagman Benjamin - 34364606 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Nylund Rufus - 34489918 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Bergström Joel - 34506680 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Enlund Eljas - 34503495 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Holmbäck Benjamin - 34499334 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
1000m g (2) | |||||
Braxén Jonas - 34433675 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Storbjörk Gustaf - 34504033 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
4 x 600m (7) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 3 | IK Falken | ||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
IF Kraft Friidrott lag 1 | IF Kraft Friidrott | ||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
F-13 | |||||
200m (17) | |||||
Boateng Priscilla - 34492421 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Bertula Amanda - 34379116 (-05) (-05) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Lithén Lina - 34380438 (-05) (-05) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Nordman Tilde - 34380096 (-06) (-06) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Björk Vera - 34368619 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Eklöv Elin - 34505923 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Järndahl Jessica - 34432869 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Suarez Jamira - 34459509 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Sandberg Rebecca - 34354953 (-06) (-06) | Larsmo IF | ||||
Snellman Wilma - 34443910 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Wiik Emma - 34359992 (-06) (-06) | Larsmo IF | ||||
Granholm Felicia - 34494940 (-05) (-05) | IF VOM | ||||
Böling Jenna - 34476786 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Groop Julia - 34472246 (-05) (-05) | IF Kraft Friidrott | ||||
Holländer Engla-Lie - 34389848 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Jakobsson Elin - 34490571 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Sjölind Vilhelmina - 34503499 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
60mh (12) | |||||
Kvist Elisabeth - 34336738 (-06) (-06) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Kock Tindra - 34393590 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Nybacka Lina - 34359156 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Backman Mia - 34459519 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Grannas Paloma - 34432473 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Hagnäs Hanna - 34476670 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Nilsson Livia - 34471343 (-05) (-05) | IF VOM | ||||
Westermark Mathilda - 34444572 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Linqvist Clara - 34441664 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ström Milla - 34369172 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ainasoja Ellen - 34493461 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Strandvall Angelina - 34503186 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Längd (14) | |||||
Carlsson Edith - 34297266 (-05) (-05) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Håkans Hanna - 34490965 (-06) (-06) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Åbrandt Elvira - 34490967 (-06) (-06) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Sandell Oona - 34392678 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Hassila Nea - 34457925 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Vornanen Hanna - 34472092 (-06) (-06) | IF Drott | ||||
Wikman Mollie - 34471541 (-06) (-06) | IF Drott | ||||
Björkskog Nicolina - 34476669 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Parkkinen Amanda - 34412309 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Alina Grön - 34493339 (-05) (-05) | IF VOM | ||||
Häggkvist Johanna - 34360802 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Ena Julia - 34405032 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Semskar Maja - 34475273 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Nyberg Wilma - 34493460 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Kula (11) | |||||
Hautamäki Hilda - 34336505 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Lillas Emma - 34485446 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Nordström Kiira - 34460209 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Brännbacka Malva - 34476822 (-06) (-06) | Larsmo IF | ||||
Kackur Linnea - 34415143 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Österberg Emilia - 34463774 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Räfså Emilia - 34505169 (-05) (-05) | IF Kraft Friidrott | ||||
Cederholm Malin - 34383113 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Jansson Julia - 34393731 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Penttinen Madelén - 34463955 (-06) (-06) | IF VOM | utom tävlan | |||
Holmlund Amanda - 34493458 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
1000m g (13) | |||||
Carlsson Edith - 34297266 (-05) (-05) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Åbrandt Elvira - 34490967 (-06) (-06) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Bodbacka Yasmine - 34436996 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Lillas Emma - 34485446 (-05) (-05) | IF Drott | ||||
Vornanen Hanna - 34472092 (-06) (-06) | IF Drott | ||||
Kackur Linnea - 34415143 (-05) (-05) | Larsmo IF | ||||
Österberg Emilia - 34463774 (-06) (-06) | IF VOM | ||||
Westermark Mathilda - 34444572 (-06) (-06) | IF Kraft Friidrott | ||||
Ena Julia - 34405032 (-06) (-06) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ström Milla - 34369172 (-05) (-05) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ainasoja Ellen - 34493461 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Holmlund Amanda - 34493458 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Jakobsson Elin - 34490571 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
4 x 600m (5) | |||||
Vasa Idrottssällskap lag 1 | Vasa Idrottssällskap | ||||
IF VOM lag 1 | IF VOM | ||||
IF Nykarlebynejden lag 1 | IF Nykarlebynejden | ||||
IF Nykarlebynejden lag 2 | IF Nykarlebynejden | ||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
P-11 | |||||
150m (18) | |||||
Biskop Evert - 34457394 (-08) (-08) | Gamlakarleby IF | ||||
Furu Alex - 34460935 (-10) (-10) | Gamlakarleby IF | ||||
Furu Anton - 34460936 (-07) (-07) | Gamlakarleby IF | ||||
Anderssén Emil - 34499253 (-09) (-09) | IK Falken | ||||
Kock Arvid - 34416950 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Ahlvik Tony - 34435042 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Klemets Emil - 34505920 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Hjulfors Paul - 34469922 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Isola Miska - 34488287 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Lundén Oscar - 34404164 (-09) (-09) | IF Drott | ||||
Ehrs Elias - 34463960 (-07) (-07) | IF VOM | ||||
Berg Samuel - 34391365 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Gullberg Theo - 34353496 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Bengs Hannes - 34436071 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Wikblom Eddie - 34406356 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Wikblom Sander - 34405926 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Strandvall William - 34493165 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
Söderström Ted - 34499976 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
60mh (8) | |||||
Mannström Joar - 34501914 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Finholm Måns - 34359016 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Jankens Felix - 34491428 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Bengs Eeli - 34380548 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Hugo Nyman - 34464065 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Mäkelä Hugo - 34477446 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Forsström Emil - 34493632 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Lövsund Christian - 34493163 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
Höjd (8) | |||||
Edström Tobias - 34384238 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Grannas Emiro - 34499346 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Majabacka Conny - 34471338 (-07) (-07) | IF VOM | ||||
Smulter Harald - 34417405 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Bengtsson Vincent - 34476147 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Lärka Axel - 34432025 (-07) (-07) | IF Kraft Friidrott | ||||
Knutar Mario - 34471632 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ström Jim - 34383515 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Kula (12) | |||||
Lindqvist Melvin - 34466734 (-09) (-09) | IK Falken | ||||
Stenman Morgan - 34476132 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Hassila Niko - 34457927 (-09) (-09) | IF Drott | ||||
Grön Axel - 34493338 (-08) (-08) | IF VOM | ||||
Öling Joel - 34463966 (-07) (-07) | IF VOM | ||||
Broman Alexander - 34370462 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Eklund Benjamin - 34499303 (-09) (-09) | IF Nykarlebynejden | ||||
Eklund Gabriel - 34503114 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Liljeqvist Robin - 34391079 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Berg Eelian - 34503496 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Ljungberg Alex - 34491674 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
Pulkkinen Edvin - 34499970 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
1000m g (3) | |||||
Lärka Axel - 34432025 (-07) (-07) | IF Kraft Friidrott | ||||
Gädda Liam - 34429782 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Ström Jim - 34383515 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
4 x 600m (14) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 3 | IK Falken | ||||
Larsmo IF lag 1 | Larsmo IF | ||||
Larsmo IF lag 2 | Larsmo IF | ||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Jankens Felix | |||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
Vasa Idrottssällskap lag 1 | Vasa Idrottssällskap | ||||
Gamlakarleby IF lag 1 | Gamlakarleby IF | ||||
IF Kraft Friidrott lag 1 | IF Kraft Friidrott | ||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
IF Åsarna lag 2 | IF Åsarna | ||||
IF Åsarna lag 3 | IF Åsarna | ||||
IF Åsarna lag 4 | IF Åsarna | ||||
F-11 | |||||
150m (24) | |||||
Byström Milla - 34416496 (-09) (-09) | IK Falken | ||||
Elenius Filippa - 34493640 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Kock Ellen - 34416951 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Nybacka Ester - 34418128 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Byggmästar Nellie - 34403616 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Parkkinen Mathilda - 34417899 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Snellman Matilda - 34460038 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Sundelin Lea - 34429538 (-08) (-08) | Larsmo IF | ||||
Sundqvist Thilde - 34405576 (-08) (-08) | Larsmo IF | ||||
Lithen Lotta - 34391406 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Björklund Elvira - 34347979 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Åhman Carolina - 34457107 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Markén Winnie - 34463964 (-08) (-08) | IF VOM | ||||
Böling Jolanda - 34502705 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Snickars Lea - 34464834 (-09) (-09) | IF Kraft Friidrott | ||||
Bergström Linn - 34435033 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ström Liza - 34383514 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Åbro Julia - 34418902 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Elin Holm - 34499972 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Laurén Angelina - 34490279 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Siekkinen Kajsa - 34501891 (-10) (-10) | IF Åsarna | ||||
Silja Pulkkinen - 34499971 (-10) (-10) | IF Åsarna | ||||
Strandvall Julia - 34493166 (-10) (-10) | IF Åsarna | ||||
Viitasalo Izabelle - 34490677 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
60mh (18) | |||||
Kjellbäck Melissa - 34497864 (-07) (-07) | Gamlakarleby IF | ||||
Lönnqvist Enya - 34499252 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Strandvall Linnea - 34431389 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Björkgren Carla - 34458757 (-09) (-09) | IF Drott | ||||
Ena Felicia - 34403614 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Svenfelt Lydia - 34433543 (-08) (-08) | Larsmo IF | ||||
Nordkvist Ida - 34506079 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Wallin Ella - 34418871 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Backman Lydia - 34459523 (-08) (-08) | IF Drott | ||||
Lundén Annie - 34461010 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Skytte Agnes - 34498980 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Östman Ines - 34364934 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Engman Fanny - 34470207 (-07) (-07) | IF VOM | ||||
Wilma Nyman - 34464064 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Ström Ronja - 34383516 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Åbro Julia - 34418902 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ainasoja Moa - 34505655 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
Alva Svenlin - 34493535 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Höjd (12) | |||||
Finne Jeanessa - 34384230 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Kock Ilone - 34408732 (-09) (-09) | IK Falken | ||||
Thylin Tilde - 34492412 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Åberg Tilda - 34433589 (-08) (-08) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Grannas Wilma - 34365992 (-08) (-08) | IF Drott | ||||
Södergård Julia - 34434990 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Norrlin Stella - 34476661 (-08) (-08) | IF VOM | ||||
Sandberg Inez - 34465666 (-07) (-07) | IF Kraft Friidrott | ||||
Dahlbacka Ada - 34503451 (-09) (-09) | Pargas IF | - | 98 | ||
Cederholm Sara - 34401383 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Björkfors Elsie - 34493453 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Sigrid Karlström - 34493537 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Kula (20) | |||||
Ainasoja Natalie - 34418895 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Bodbacka Anjelica - 34436998 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Tarvonen Amanda - 34413322 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Sandberg Nova - 34403609 (-08) (-08) | Larsmo IF | ||||
Svenlin Lina - 34429540 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Vikström Venla - 34403613 (-07) (-07) | Larsmo IF | ||||
Nylund Tuva - 34391445 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Smedlund Bianca - 34475120 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Westerlund Denise - 34459021 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Hartvik Iza - 34494935 (-08) (-08) | IF VOM | ||||
Öling Lovisa - 34463967 (-09) (-09) | IF VOM | ||||
Österberg Linn - 34471347 (-07) (-07) | IF VOM | ||||
Bergman Elin - 34502730 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Nybäck Anna - 34418923 (-07) (-07) | IF Nykarlebynejden | ||||
Stråka Nathalie - 34416318 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ahlskog Siri - 34503498 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
Holmbäck Jennifer - 34501584 (-09) (-09) | IF Åsarna | ||||
Holmlund Emilia - 34493457 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
Ljungberg Ronja - 34491673 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Nyberg Ellen - 34493459 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
1000m g (13) | |||||
Bodbacka Anjelica - 34436998 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Finne Jeanessa - 34384230 (-08) (-08) | IK Falken | ||||
Nylund Tuva - 34391445 (-07) (-07) | Vasa Idrottssällskap | ||||
Östman Ines - 34364934 (-07) (-07) | IF Drott | ||||
Markén Saga - 34463965 (-10) (-10) | IF VOM | ||||
Markén Winnie - 34463964 (-08) (-08) | IF VOM | ||||
Snickars Lea - 34464834 (-09) (-09) | IF Kraft Friidrott | ||||
Wilma Nyman - 34464064 (-08) (-08) | IF Kraft Friidrott | ||||
Ström Liza - 34383514 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Ström Ronja - 34383516 (-08) (-08) | IF Nykarlebynejden | ||||
Holmlund Emilia - 34493457 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
Ljungberg Ronja - 34491673 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Nyberg Ellen - 34493459 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
4 x 600m (7) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 3 | IK Falken | ||||
Vasa Idrottssällskap lag 1 | Vasa Idrottssällskap | ||||
IF VOM lag 1 | IF VOM | ||||
IF Nykarlebynejden lag 1 | IF Nykarlebynejden | ||||
IF Nykarlebynejden lag 2 | IF Nykarlebynejden | ||||