Online anmälningar - Knattestafett DM i Närpes
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.
Klass | Gren | Namn | Förening | PB | SB |
P-15 | |||||
4 x 100m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Björkgren Adrian, Höglund Isak, Wikar Edward, Westerlund William | |||||
4 x 800m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Westerlund William, Wikar Edward, Björkgren Adrian, Höglund Isak | |||||
4 x 80m h (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Björkgren Adrian, Wikar Edward, Höglund Isak, Westerlund William | |||||
F-15 | |||||
4 x 100m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Westerlund Teodora, Höglund Tilda, Gripenberg Tilda, Forsman Lova | |||||
4 x 800m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Westerlund Teodora, Höglund Tilda, Östman Fanny, Forsman Lova | |||||
4 x 80m h (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Forsman Lova, Höglund Tilda, Östman Fanny, Westerlund Teodora | |||||
P-13 | |||||
4 x 100m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
4 x 60m h (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
4 x 600m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
F-13 | |||||
4 x 100m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
4 x 60m h (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
4 x 600m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
P-11 | |||||
4 x 600m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Jankens Felix, Auvinen Miro, Grannas Emiro | |||||
4 x 50m (1) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Grannas Emiro, Jankens Felix, Auvinen Miro | |||||
F-11 | |||||
4 x 600m (3) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 3 | IF Drott | ||||
4 x 50m (4) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 3 | IF Drott | ||||
IF Drott lag 4 | IF Drott | ||||
P-9 | |||||
4 x 400m (2) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Hassila Niko, Lundén Oscar, Jungar Jacob | |||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
8 x 40m mass | |||||
F-9 | |||||
4 x 400m (2) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Isomaa Ylva, Tyni Eerika, Lehto Venla, Södergård Josefine | |||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
Smedlund Olivia, Björkgren Carla, Boman Rut, Rönngård Amanda | |||||
8 x 40m mass (2) | |||||
IF Drott lag 1 | IF Drott | ||||
Björkgren Carla, Smedlund Olivia, Tyni Eerika, Lehto Venla, Isomaa Ylva | |||||
IF Drott lag 2 | IF Drott | ||||
Södergård Josefine |