Online anmälningar - RT i Karleby

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 200m (7)
 Envall Christoffer (-91)IK Falken
 Johansson Filiph (-97)Gamlakarleby IF22,00
 Åhman Johannes (-02)IF Drott
 Backlund Maxim (-99)IF Nykarlebynejden
 Rönnskär Alexander (-00)IK Falken
 Envall Rasmus (-99)IK Falken
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 800m (2)
 Hagström Robert (-87)Gamlakarleby IF1.56,82
 Ruostetsaari Pauli (-95)Gamlakarleby IF
 5000m (2)
 Härtull Jonas (-88)Gamlakarleby IF
 Ruostetsaari Pauli (-95)Gamlakarleby IF
 Höjd (1)
 Klemola Aleksi (-96)Ullavan Kilpa204200
 Spjut
D
 200m (1)
 Wiklund Simone (-92)IF Nykarlebynejden25,23
 800m (2)
 Löf Ninni (-98)Kalajoen Junkkarit
 Karlsson Eveliina (-99)IK Falken
 5000m
 Höjd
 Spjut
P-17
 800m (5)
 Norrbacka Axel (-02)IK Falken
 Mäenpää Nico (-02)Gamlakarleby IF
 Höglund Josef (-02)IK Falken
 Ehrs Johannes (-02)IF VOM
 Markén Leonard (-03)IF VOM
 Spjut
F-17
 800m (1)
 Finne Suzette (-02)IK Falken
 Spjut (1)
 Källberg Elin (-02)Vasa Idrottssällskap
P-15
 100m (3)
 Lerbacka Valter (-03)Gamlakarleby IF
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
 Dway Sel Ber (-04)Larsmo IF
 Längd (1)
 Olli Benjamin (-04)IF Femman
F-15
 100m (4)
 Byström Laura (-03)IK Falken
 Fors Emma (-04)IK Falken
 Sandkulla Charlotta (-04)IF Åsarna
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
 Längd (2)
 Sandkulla Charlotta (-04)IF Åsarna
 Björkvik Alicia (-04)IK Falken
P-13
 60m (15)
 Anttila Artur (-05)Gamlakarleby IF
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Flocco Davin (-05)Gamlakarleby IF
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 Hietapakka Anton (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Korkatti Nante (-05)Gamlakarleby IF
 Mäenpää Jani (-05)Gamlakarleby IF
 Rousu Jimi (-05)Gamlakarleby IF
 Store Viktor (-05)Gamlakarleby IF
 Takanen Oliver (-05)Gamlakarleby IF
 Virkkala Jere (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
 1000m (15)
 Anttila Artur (-05)Gamlakarleby IF
 Biskop Kasper (-05)Gamlakarleby IF
 Flocco Davin (-05)Gamlakarleby IF
 Heikkilä Miro (-05)Gamlakarleby IF
 Hietapakka Anton (-06)Gamlakarleby IF
 Holm Otto (-06)Gamlakarleby IF
 Kjellbäck Niklas (-05)Gamlakarleby IF
 Korkatti Nante (-05)Gamlakarleby IF
 Mäenpää Jani (-05)Gamlakarleby IF
 Rousu Jimi (-05)Gamlakarleby IF
 Store Viktor (-05)Gamlakarleby IF
 Takanen Oliver (-05)Gamlakarleby IF
 Virkkala Jere (-05)Gamlakarleby IF
 Åberg Matias (-05)Gamlakarleby IF
 Sjölund Mico (-05)Larsmo IF
 Längd (1)
 Holmbäck Benjamin (-05)IF Åsarna
F-13
 60m (7)
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Boateng Priscilla (-05)IF Drott8,59
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Kackur Josefina (-06)Larsmo IF
 Kackur Linnea (-05)Larsmo IF
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF
 1000m (1)
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Längd (6)
 Jakobsson Elin (-05)IF Åsarna
 Cederholm Malin (-06)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Vilma (-06)Larsmo IF
 Kackur Josefina (-06)Larsmo IF
 Kackur Linnea (-05)Larsmo IF
 Brännbacka Malva (-06)Larsmo IF
P-11
 60m (5)
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Hägglund Aron (-08)Gamlakarleby IF
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 1000m (4)
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Biskop Evert (-08)Gamlakarleby IF
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Kock Arvid (-08)IK Falken
 Längd (4)
 Furu Anton (-07)Gamlakarleby IF
 Hägglund Aron (-08)Gamlakarleby IF
 Strandvall William (-08)IF Åsarna
 Kock Arvid (-08)IK Falken
F-11
 60m (17)
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Elin Holm (-07)IF Åsarna
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kjellbäck Melissa (-07)Gamlakarleby IF
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Linn (-08)Larsmo IF
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Raikula Veronica (-07)Gamlakarleby IF
 1000m (8)
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Finne Jeanessa (-08)IK Falken
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kjellbäck Melissa (-07)Gamlakarleby IF
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Raikula Veronica (-07)Gamlakarleby IF
 Längd (17)
 Sigrid Karlström (-07)IF Åsarna
 Ljungberg Ronja (-07)IF Åsarna
 Laurén Angelina (-07)IF Åsarna
 Austen Dayna (-08)Gamlakarleby IF
 Lundén Annie (-07)IF Drott
 Björkfors Elsie (-07)IF Åsarna
 Strandvall Linnea (-08)IK Falken
 Ainasoja Natalie (-07)IK Falken
 Åhman Carolina (-07)IF Drott
 Finnilä Sointu (-07)Gamlakarleby IF
 Cederholm Sara (-08)IF Nykarlebynejden
 Kjellbäck Melissa (-07)Gamlakarleby IF
 Bergström Linn (-08)IF Nykarlebynejden
 Björkskog Linn (-08)Larsmo IF
 Stråka Nathalie (-08)IF Nykarlebynejden
 Kock Ellen (-08)IK Falken
 Raikula Veronica (-07)Gamlakarleby IF
P-9
 40m (5)
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Längd (6)
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Lindqvist Melvin (-09)IK Falken
 Lundén Oscar (-09)IF Drott
 Björkfors Einar (-10)IF Åsarna
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
 Bollkastning (4)
 Furu Alex (-10)Gamlakarleby IF
 Ljungberg Alex (-09)IF Åsarna
 Björkfors Einar (-10)IF Åsarna
 Cederholm Tobias (-10)IF Nykarlebynejden
F-9
 40m (6)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Kiili Oona (-10)Gamlakarleby IF
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Tyni Eerika (-10)IF Drott7,80
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Längd (6)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Kiili Oona (-10)Gamlakarleby IF
 Byström Milla (-09)IK Falken
 Tyni Eerika (-10)IF Drott2,44
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna
 Ainasoja Matilda (-09)IK Falken
 Bollkastning (4)
 Viitasalo Izabelle (-09)IF Åsarna
 Kiili Oona (-10)Gamlakarleby IF
 Tyni Eerika (-10)IF Drott
 Strandvall Julia (-10)IF Åsarna

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan