Online anmälningar - Tomatspelen Närpes

På svenska  | Suomeksi
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.

KlassGrenNamnFöreningPBSB
H
 100m (1)
 Ta Tha Nay (-00)Larsmo IF
 200m
 400m
 Stav
 Längd
 Diskus (1)
 Karlsson Robin (-98)Vasa Idrottssällskap
D
 100m (3)
 Rönnqvist Katarina (-99)IF Fyren
 Julin Anna (-94)IF Nykarlebynejden12,0412,48
 Kvist Mathilda (-99)Vasa Idrottssällskap
 200m (4)
 Nystrand Nathalie (-95)IF Fyren25,36
 Julin Anna (-94)IF Nykarlebynejden24,5725,65
 Kvist Mathilda (-99)Vasa Idrottssällskap
 Åbacka Felicia (-97)IF Fyren
 400m (1)
 Lassfolk Wilma (-99)IF Kraft Friidrott
 Stav (1)
 Westerlund Sofie (-00)Vasa Idrottssällskap
 Längd
 Diskus (2)
 Nygårds Sarah (-97)IF Kraft Friidrott
 Isomäki Johanna (-97)IK Falken
H-19
 Höjd
 3-steg
 Kula (1)
 Jokiranta Michael (-67)Kaskö IK10,6810,68
 Diskus
D-19
 Höjd (1)
 Nyman Emma (-00)IF Kraft Friidrott
 3-steg
 Kula (1)
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap10,60
 Diskus (2)
 Hagback Ellen (-00)Tjöck IK
 Sund Linn (-01)Vasa Idrottssällskap41,5741,57
P-17
 100m
 800m
 Spjut
F-17
 100m (1)
 Svedman Ida (-02)IF Kraft Friidrott
 800m (1)
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Spjut (1)
 Sundqvist Wilma (-02)IF Kraft Friidrott
P-15
 100m (2)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
 Nordberg Sebastian (-03)IF Kraft Friidrott
 300m (1)
 Nordberg Sebastian (-03)IF Kraft Friidrott
 Höjd
 Kula (1)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
 Diskus (1)
 Nordgren Lucas (-04)IF Kraft Friidrott
F-15
 100m (5)
 Stenlund Natalie (-04)IF Kraft Friidrott
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Sax Emelie (-03)IF Kraft Friidrott
 Hultholm Nicole (-03)IF Fyren
 300m (2)
 Stenlund Natalie (-04)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Hanna (-04)IF Kraft Friidrott
 Höjd (2)
 Fogde Elizabeth (-05)Malax IF
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Kula (2)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Tikkala Johanna (-03)IF Kraft Friidrott
 Diskus (3)
 Lindström Felicia (-04)IF Femman
 Forsman Fanny Ingrid (-03)Vasa Idrottssällskap
 Karlsson Michelle (-03)Vasa Idrottssällskap
P-13
 60m (3)
 Nordberg Oliver (-06)IF Kraft Friidrott
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 1000m (3)
 Nordberg Oliver (-06)IF Kraft Friidrott
 Hugo Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Granbäck Axel (-06)IF Kraft Friidrott
 Längd (1)
 Hakala Nico (-05)IF Femman
 Kula
F-13
 60m (7)
 Böling Jenna (-06)IF Kraft Friidrott
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 1000m (3)
 Wilma Nyman (-08)IF Kraft Friidrott
 Nordman Tilde (-06)Vasa Idrottssällskap
 Vägar Elin (-06)IF Fyren
 Längd (1)
 Kvist Elisabeth (-06)Vasa Idrottssällskap
 Kula (3)
 Groop Julia (-05)IF Kraft Friidrott
 Forslund Molly (-06)Vasa Idrottssällskap
 Vägar Elin (-06)IF Fyren

Kalender


»» Förstora kalendern

Sponsorer

KD Soft

Aktia

Folkhälsan